Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Problem z wyświetlaczem w trybie klimy


Gość bogus

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc na temat opcji wyświetlacza w W12, obecnie wyświetlacz ten pracuje w opcji "Audio & Climate Control Dual Display" i w tenże sposób pracuje od momentu zakupu, więc w tym momencie widzę na górnej połowie część radiową a dolnej część dla klimy.

Z manuala wiem natomiast że podwójny tryb ustawia się w opcji Settings a domyślnie LCD pokazuje opcje oddzielnie dla radia i klimy, jeżeli ktoś wie jak przełączyć się z powrotem na wyświetlanie opcji dla klimy na całym wyświetlaczu to proszę o podpowiedź, model W12 SE (2002) jest w wersji na UK.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze z pamieci wiec nazwy moga nie byc identyczne z tymi wyswietlanymi.

 

Klikasz przycisk Settings i wchodzisz w ustawienia wyswietlacza "Settings".

I tam masz ustawienia czasu wyswietlania podwojnego ekranu lub jezeli zaznaczysz ze ekran ma byc wylaczony - czasu po jakim ma sie wylaczyc. (tuż nad "Audio & Climate Control Dual Display")

I joystickiem przewijasz 5, 10, 20s... wz wyswietli ci sie opcja "never" czy jakos tak.

I to wszystko.

Po tym zabiegu ekran nie bedzie przelaczal sie w tryb dualny

 

Ewentualnie nic nie zmieniasz a naciskasz galke po stronie pasazera i wtedy przechodzi w tryb pojedynczy a po okreslonym czasie (min 5s, max 30s) wraca do duala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Niestety u mnie nie działa. Mam ustawiony wyświetlacz w pozycji dual i nie umiem ustawić na tryb pojedynczy. Nastawienie czasu w zakresie od 5 do 30 sek. wyłącza Settings Display po nastawionym czasie do poprzedniego widoku, u mnie do wyświetlania podwójnego. Wyłączenie czasu powrotu (5-30 sek.) po prostu nie wyłącza Settings Display. Proszę o informacje, może ktoś wie jak to zrobić. Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...