Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Wymiana klamek wewnętrznych oraz parę innych pytań nie


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Kupiłam niedawno parę rzeczy do mojego nissana almery ( 2002 po fl 3d)

i chciałabym je zamontować- oczywiścię mogę też znaleźć kogoś kto zrobi to za mnie ale hmm powinnam mu tez wytłumaczyć co i jak- ale jeśli dałąbym radę sama to będzie to dla mnie dużo większa satysfakcja :)

 

ech tyle napisałam a nic konkretnego :)

ok,

więc chodzi mi o zamontowanie chromwanych klamek wewnętrznych - jak to można zrobić? nie widzę w "obudowie" klamki żadnych śróbek które można odkręcić- czy to oznacza iż trzeba zdjąć całą tapicerkę drzwiową ?

 

drugie pytanie odnosi się do "schowka' konsoli centralnej- wymiana banalna niby ale hmm nie dla mnie :)

nie umiem wyciągnąć przycisku od świateł awaryjnych- czy on się jakoś specjalnie trzyma?

wiem że to głupie pytanie- ale naprawdę nie umiem sobie poradzić.

 

Pozdrawiam

Kasia :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

może i amatorka ale.... wolałabym zrobić to sama niż prosić innych :)

 

[ Dodano: Nie 20 Sty, 2008 15:44 ]

ok ..

więc poradzilam sobie sama

musze teraz tylko oszukać jakiś innych śrubek do przykręcenia klamek- bo te plastikowe otwory w które je się wkręca niestety są o dziwo wyrobione- lub są po prostu tak niskiej jakości :(

więc nowe klamki wewnętrzne i nowy schowek na konsole centralną jest już założony - w przeciwieństwie do przedmówcy- wszyscy zainteresowani montażem i jego trudnością mogą do mnie pisać i nie będę się odwoływała do boga jak zapytają co i jak :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrobione

 

Możesz je zalać klejem takin na ciepło z pistoletu. Po zastygnięciu będą jak nowe bo ciężko takie coś kupić nowe.

PS. ile kosztowały Ci przyjemność w postaci wewnętrznych klamek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...