Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] GPS


Gość Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś wie jaka mapa pójdzie na nawigacji firmowej nissana z roku 2001.

Mam mały problem bo kupiłam autko z Holandii i jest nawigacja ale brak płytki :(

O samej nawigacji wiem hyyym no nic :(: Bo wszystko jest w nieludzkim języku holenderskim :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadna :( nie było map na Polskę w tamtej wersji.

 

dokładnie wszelkie próby szukania mapy skończą się na niczym więc odradzam szukanie nawet... naszukałem się pół roku ( bo tyle miałem wcześniejszą almere nim ją po wypadku sprzedałem ) i tam właśnie była navi seryjna ale map nigdzie... w salonie nissana robili wielkie oczy i proponowali mapy od primiery ( na dvd a w n16 były cd... ) na necie szukałem na allegro też radzili jakieś dziwne rozwiązania i nic nie chodziło... a jak po wypadku robili rozliczenie szkody mojej almerki to jak w protokole napisali że almera jest z navi to dostaliśmy natychmiastowy zwrot protokołu i rozkaz ponownych oględzin bo to jest NIE MOŻLIWE żeby była navi...

 

ta navi to w sumie sam problem i powód do stracenia szyby jak jakiś złodziej zobaczy że masz tą stacje od navi na dole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dostałaś mapy w zestawie? Jeżeli nie to już wogóle problem... ja u siebie miałem mape ( autko było z francji i miałem mape francji... ) więc działało ale nie było wogóle potrzebne... a w Twoim przypadku... tak czy inaczej to nie jest Ci do niczego potrzebne nawet jak znajdziesz mape europy to co z tego w PL się nie przyda...? Ja jak miałem jeszcze starą almerke to poprostu myślałem o wymontowaniu navi razem z całym tym systemem i wystawieniu jej na e-bayu francuskim...ale nie zdążyłem...

 

acha... nawet chciałem ten telewizorek od navi wykożystać do podpięcia do niego playa lub tunera tv lub dvd ale w nissanie też przewidzieli takich jak ja i z monitora z navi nie ma żadnych wyjść/wejśc poza tym jednym kablem który monitor łączy ze stacją... więc generalnie... nie załamuj się... almercia generalnie jest super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym no to mnie pocieszyliście. Przedewszystkim kupię zaślepkę do panela od nawi co bym szyby nie straciła. Co do nawigacji jeszcze poszukam bo w tej książce co dostałam co nieco jest napisane ale niestety tylko po Holendersku.

 

Wrr a tu jeszcze mi w radiu się samo na fula podgłasza ach ta technika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nawigacji jeszcze poszukam bo w tej książce co dostałam co nieco jest napisane

 

powodzenia :) jak by Ci się jednak coś udało to się pochwal tutaj ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nawi to na pewno się nie omieszkam pochwalić jak mi się uda coś wymyślić. :D

 

Co do radia nie jest to ta opcja bo normalnie działa na początku ale po jakiś 30m coś mu zrywa i wyje i nie da się uspokoić wrrrrr :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...