Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"nissan maxima" na portalu nasza-klasa??


Gość matmatys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich właścicieli "maxi" ;-)

Zwracam sie z pytaniem do Was, czy wielka ujmą byłoby stworzenie profilu "nisssan maxima" z odowiednią fotką, na portalu nasza-klasa? Znalazłem juz "nissan 100nx", "navara", wiec dlaczego mamy byc gorsi? Jest nas troche, szczęśliwych właścicieli tych wózków, wiec może pokażmy wszystkim że maxima to nie tylko samochód, tylko również miłość, hehe :-)

Jestem ciekawy co o tym myslicie, dla jednych to może głupie, dla innych może okaże sie fajnym pomysłem. Ale jeśli podoba Wam sie ta kmina, to od razu zwracam się z prośbą , kto mógłby zostac "modratorem", bo ja nie zawsze mam dostęp do neta, a w tym wypadku wydaje mi się ze wizyta co kilka dni na "nasza-klasa" jest konieczna, aby dopisac "nowych" ;-) Widziałbym tu paru starych wyjadaczy tego forum;-), ale decyzje pozostawiam Wam.

pozdro 4all, /J30 LU/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze malo sie tu udzielam, tez jestem przeciw .

Nie jestem wielbicielem portalu nasza-klasa i jest dla mnie daremne, ale skoro tak sie rozwija to chyba jest takie zapotrzebowanie. Z tego co wiem jest to forum gdzie spotykaja sie ludzie ktorzy chodzili do szkoly razem, wiec po co robic syf i zakladac takie profile jak nazwy samochodow. Moderatorzy powinni je natychmiask kasowac bo sie syf zaraz zrobi i forum straci pierwotne zalozenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...