Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Kapie woda do środka z lampki do czytania


BULI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, kapie woda podczas deszczu z zawleczki od lampki w podsufitce przy lusterku wstecznym. Trzeba by zdjąć podsufitkę - czy ktoś z was przerabiał już taki temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz moze szyberdach ? jak nie to musi to byc uszelka przy szybie...

w p10 pamietam ze u gory szyby centralnie na srodku bylo laczenie uszczelki przykryte taka blaszka i na tym laczeniu na uszczelce sie rozjazd dosyc duzy zrobil ale nie cieklo..

 

ewentulanie jak masz zamontowana antene ? jak na dachu moze tam cos nieszczelnego jest

i sie woda na podsufitce zbiera i kapie ?

 

[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz antenę ? Na dachu w przedniej części ?

 

Ja tak miałem jak wymieniałem antenę, za słabo ją dokręciłem i nie trzymała uszczelka. Nie musisz zdejmować podsufitki, wystarczy jak zdejmiesz zaślepkę z lampki i masz tam śrubę która mocuje ją do dachu. Po zdjęciu lampki masz swobodny dostęp do śruby mocującej antenę. Tam jest uszczelka która u mnie była odpowiedzialna za przeciek > Tak to wygląda na zdjęciu :

8226e5e21a526e58m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz moze szyberdach ?

nie nie mam napisałem w podtemacie:)

 

A gdzie masz antenę ? Na dachu w przedniej części ?

tak, jak wszystkie chyba P11.144 :)

 

Wziąłem śrubokręt z domu i będę się bawił, bo właśnie z tej zaślepki się leje i tak myślałem, żeby najpierw tam sprawdzić, wziąłem też aparat żeby zdjęcie zrobić ale już jest zamieszczone :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKo74, Pablo2311, hehe źle skonsultowałem położenie anten w P11.144.

Dowiedziałem się, że niby wszystkie mają z przodu ale człowiek się uczy całe życie i umiera głupi :)

 

 

 

Wyjąłem zawleczkę, odkręciłem śrubkę, wyjąłem lampkę i ujrzałem śrubę od anteny.

Zardzewiała jest ale mocno dokręcona, a i tak się lało. Jest tam dziurka o średnicy ok. 3-4mm

i widać przez nią plastik od anteny i coś jeszcze - może przez to.

Zaraz jeszcze odkręcę całą antenę i zobaczę i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...