Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

POMOCY !! !! !! jaki gaz do n14 95rok


Gość plewa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , niedawno zakupilem moj wymarzony samochodzik "NISSAN SUNNY 1,4 kat 75km , z roku 95 i mam zamiar zamontowac gazik itu pojawia sie problemik , jaki gazik zalozyc ??

 

prosze o pomoc , pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no ja zalozylem do takiego auta II gen. gazu BRC JUST ale powiem ci szczerze ze nie polecam bo wyregulowanie zajelo mi ponad 4 miesiace u kilku gazownikow ...wiec jak nie chcesz miec problemow to zaloz sekwencje ...chyba ze masz dobrego gazownika ktory juz takie auto robil i wie o niektorych niuansach ...a tak naprawde to nie zakladaj gazu bo szkoda silnika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam sergiej siejesz popłoch, to nie LPG niszczy silnik - tylko oszczędzanie na materiałach eksploatacyjnych i nieumiejętne traktowanie pedału gazu ;)

Wracając do meritum to w tej chwili różnice cen między II generacją a sekwencją są na poziomie kilkuset złotych, więc nie ma co oszczędzać. O ile chce się autem dłużej pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam sergiej siejesz popłoch, to nie LPG niszczy silnik - tylko oszczędzanie na materiałach eksploatacyjnych i nieumiejętne traktowanie pedału gazu ;)

 

szanowny Panie moderatorze jarkk ...a czy ktos kupil nissana po to zeby delikatnie gaz wciskac ???hehe a jesli chodzi o instalke to jak chcesz II gen to musisz miec takiego gazownika ktory ci nie spaprze roboty bo musi byc wszystko dokladnie i estetycznie zestrojone i potem wyregulowane zeby dobrze hasało a jesli nie chcesz ryzykowac to sekwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja w mojej N15 1.4 '96 założyłem sekwencje Stag 300- koszt 2,5 tyś (cena 04.2007) z wlewem koło benzyny. Od kwietnia '07 zrobiłem 20 tyś. bark skutków ubocznych. Średnie spalanie na trasie 70% miasto 30 % ok 8.5 litra LPG. Polecam ta instalacje, bardzo łatwa regulacja i bezproblemowa eksploatacja.

Przemyśl ta decyzje jeżeli mało jeździsz - jest to duża inwestycja która zwraca sie po ok. 18 tys km do tego dochodzą droższe przeglądy samochodu i samej instalacji

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

 

Moim zdaniem dla nissana to tylko sekwencja.... ja zalozylem jak w opisie przegonilem na gazie 8tys km i nic... wazne jest aby temperatura przelaczania na gaz byla wysoka w sensie nie zadne 20 stopni a np tak jak u mnie mam 35 i jest ok... fajnie jezdzi i bez zadnych problemow.... wczesniej mialem jakies 25 i autko szarpalo przez pierwsze 100 metrow.... nie dalo sie jechac...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...