Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stylizacja P11


Gość Bajer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Noszę sie z zamiarem zakupu Primerki P11 z silnikiem 2,0 130KM. Powody mojej decyzji są dwa:

1. Dobrze wygląda:)

2. Z tego co się orientuje to dobre samochody:)

 

Przy zakupie auta rozglądałem sie troszkę za częściami.... I niestety nie znalazłem zbyt wielu akcesoriów tuningowych:/ Nie jest to najważniejsze ale mała modyfikacja nadwozia była by mile widziana. Szukałem nawet w stanach i na niemieckim ebayu ale nic konkretnego nie znalazlem:/ Jedynie kilka zderzaków do P10 i P11.144. Możecie pomóc? Czy to auto da sie w ogóle wystylizować? Da sie kupić do takiej primery jakiś body kit? Oczywiście nie mam na myśli jakiegoś agro tuningu ale powiem szczerze że chętnie bym zmienił np zderzaki na bardziej agresywne itd.

Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ten dzial to raz :)

a dwa nie dokupuj zadnych zderzakow na sile.znajdz fajna dokladek zderzaka, sciemnij szybki, poloz na glebe i daj ladny elegancki felunek.bedzie dyskretnie i ze smakiem a nie jak to w wiekszsosc przypadkow zle.

auto da sie wystylizowac i najlepiej tak jak powiedzialem.licza sie szczegoly i dobry gust a nie ilosc wlotow w zderzaku ;)

 

[ Dodano: Pon 21 Sty, 2008 22:43 ]

http://www.czt.no/catalog/images/NISSAN_PR...KCCHSP11696.jpg

chodzi mi o to zeby cos takliego nie wyszlo i rzeby auto niewygladalo na szybsze niz jest, a nawet lepiej zeby wygladalo na wolniejsze ;)

 

 

ta jest wg mnie swietna

http://www.hubtraum.de/galerie/get-impressed1.jpg

 

[ Dodano: Pon 21 Sty, 2008 22:45 ]

a tu znalazlem tylny zderzak firmyu autoR

http://www.jdm-per4mance.com/images/AutoR%...pe%20SATORI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to zły dział to przepraszam.... Wybaczcie:)

Ale wracając do tematu to widzę że mamy różne gusta:) Autko z drugiego linku jak dla mnie ciut za skromne... To pierwsze może rzeczywiście trochę przesadzone. Jak już pisałem, nie chce tandetnego tuningu, przybijania spojlerów gwoździami, wieszania lampek od choinki itd. Jak bym chciał takie auto to bym kupił calibre i za 2000zł nie zabrał bym sie z gratami:) A co do tylnego zderzaka autoR to wypatrzyłem taki w niemczech. Ale nie jest to zderzak do P11.144?? Czy zderzak od P11.144 będzie pasować do P11??

 

[ Dodano: Pon 21 Sty, 2008 23:36 ]

http://www.crazy-cars.net/yonetim/upload/DSCF1145_BUYUK.jpg

 

O takie coś by mi pasowało:) Hehehehehe, żartuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko z drugiego linku jak dla mnie ciut za skromne.

wiesz felga 17' skromna nie jest, sa delikatne progi, dokladka zderzaka, spojler na klapie.wiecej moim zdaniem juz nie ma co dokladac(no moze ceimnych szyb i xsenonow).czasami mniej znaczy wiecej ;)

ale jak zauwazyles mamy rozne gusta, ja wole dyksretnie, cichociemnie i perfmormance, a ty wolisz styling wg wlasnego pomyslu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy_czarny

kurde p11- piekna furka. Ja bym zainwestowal w dobry zawias ladne felgi i kit z wersji GT.Autko bedzie sie super prezentowalo i nie wydasz calej kasy... .Po za tym jak chcesz stylizowac autko to umiarem bo jak bedzie wygladalo tak jak to w 2 linku sadama to na kazdych swiatlach bedziesz dostawal baty od jakiegos BMW albo innego niemca... bo te 130KM ladnie smiga ale bez przesady...

pozdro i daj foty swojego nissana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, nie chce tandetnego tuningu, przybijania spojlerów gwoździami, wieszania lampek od choinki itd.

Więc zrób tak jak sadam Ci radzi. Tandetny tuning nie oznacza tylko źle zamontowanego plastiku - oznacza to także jego nadmierną ilość. Uwierz mi - mnóstwo ludzi się z tego śmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz możliwość kupić wesję 150 konną GT/TOP SPORT/ Sportline limited/ albo STW to bierz... zupełnie inna klasa pozatym w polsce nie kupuj - zdrowe GT to 20K PLN

ciekawe oferty sa na www.mobile.de a ceny całkiem świeżych aut zaczynają się od 3k EURO

 

pozatym jęsli kupsz GT czy inną z tej bajki to wygląda ona wystarczająco agresywnie nie bedzesz musiał nic lepić - chyba że pod maską ;)

 

 

także bierz GT ja tak zrobiłem i nie żałuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...