Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara 2004?


Gość lukasz607

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozwazam zakup auta Navara 2004 z przebiegiem ok. 100 tys km, (koszt ok. 55 tys zł) ale jak czytam o tym co serwis wyprawia z nowymi autami na gwarancji, to się scyzoryk otwiera. Poza tym z tego co czytaam w sieci, jest sporo awarii z nowymi Nissanami - silnik, sprzęgło, hamulce itd.

 

Bardzo prosze o porade, jak spisuje sie D22 2003-2004 r. czy warto w to wchodzić jezeli chodzi o eksploatację. Nie znalazłem na forum wiele info nt temat, raczej wszystko dotyczy nowych. Na Nowego brak funduszy.

 

Znajomy mechanik odradzał mi nissana na korzysc toyoty, że zamienników więcej, lepiej z serwisem itd, ale jakoś..... Lubie nissany :)

 

Nie potrzebuje autka ekstremalnie terenowego, ale duze, do jazdy uniwersalnej, troche miasta i troche terenu ale wszystko po drogach.

 

Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość martino130

ja mam d22 od 6 miesięcy kupiłem z dobrej ręki i nie mam powodów do narzekania ma przejechane 108000 z czego sam zrobiłem 10000 i jest ok. pali 10 litrów przy 130 kiedyś spalił 7.5 litra ale to moja dziewczyna jeżdziła auto jest bardzo wdzięczne i o wiele bardziej podoba mi się niz toyota czy isuzu d max .... polecam bez ściemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan D22 jest generalnie samochodem nie do zajechania. Jak był serwisowany- wymieniany olej - nie było dzwona, nie wyje skrzynia, działają napędy, nie zardzewiała rama to można brac w ciemno. Sprawdż przednie zawieszenie i jego zbie zność.

 

Nie ma w nim za dużo elektroniki i nie ma co się psuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...