Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] złe odpalanie - mała ilość paliwa


Gość Margolcia

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Almerke 1.8 benzyna/LPG.

Problem jest taki, że jak jak jest pełny bak to odpala idealnie. Problemy zaczynają się dopiero gdy poziom paliwa spadnie ponizej 3/4 baku i wtedy Almerka nie ma ochoty odpalać.

Czy ktoś miał już podobny pomysł? Może jakieś pomysły?

 

Pozdrawiam

Margo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej to pompy padały w dieslowskich Almerkach...Też bym obstawiał pompę ale na szczęście nie jet ona tak droga jak w dieslach...Nie mówię oczywiście o ASO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pompa jest dosyć droga, bo kosztuje ok. 900 zł. mam nadzieje, że okaże się to co innego. Słyszałam, że w Almerkach benzynowych bardzo często padają (zacierają się pompy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pompa jest dosyć droga, bo kosztuje ok. 900 zł. mam nadzieje, że okaże się to co innego. Słyszałam, że w Almerkach benzynowych bardzo często padają (zacierają się pompy)

 

Same z siebie sie nie zacierają, i nie tylko w Nissanach.W większości wypadków jest winny użytkownik jeżdżąc na zbyt niskim poziomie paliwa( b.często auta z gazem).Pompa jest smarowana i chłodzona paliwem.Jeżeli tego jest zbyt niski poziom wzrasta temperatura i pompa staje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa kosztuję dużo więcej, bo sprawdzałam już w wielu miejscach (mówię tu o nowej pompie), Nie zaryzykuję niestety kupna używanej pompy.

Samochód od kiedy ja jeżdzę (czyli listopad 2007) nigdy nie miał poziomu poniżej pół baku.

Dziękuję za rady

 

Pozdrawiam

Margolcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...