Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zegary: MPH -> km/h


Gość Camela

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maximkę z USA i oczywiście zegazy w MPH ;) czy jest kłopot ze zmianą tarczy na europejską? Oczywiście, przy założeniu, że znajdę dawcę ;) Mam o tyle dobrze, że mam czarne tarcze, więc muszę wymienić tylko na prędkościomierzu ;)

 

Wiem, wiem - tam też są wskazania w km/h, ale mimo wszystko wolałbym klasycznie europejskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maximkę z USA i oczywiście zegazy w MPH ;) czy jest kłopot ze zmianą tarczy na europejską? Oczywiście, przy założeniu, że znajdę dawcę ;) Mam o tyle dobrze, że mam czarne tarcze, więc muszę wymienić tylko na prędkościomierzu ;)

 

Wiem, wiem - tam też są wskazania w km/h, ale mimo wszystko wolałbym klasycznie europejskie ;)

 

prawde mowiac duzo latwiej byloby ci zmienic calosc, poniewaz gdzy zaczniesz rpzkrecac zegary bardzo latwo je popsuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki mnie tez straszyłeś a poszło gładko. Kalibracja to tez zaden klopot. Oznaczasz na tarczy skraje polozenia takowe sa w dwie strony na wszystkich wskaznikach. Przebijasz je na nowe tarcze w taki sposób bys mógl usunac pozniej oznaczenia. Delikatnie nakladasz wskazówki, przesuwajac do punktow skrajnych i jak juz jest wszystko oki dociskasz mocmiej. Oczywiscie wszystko delikatnie jak z "jajeczkiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...