Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Short shifter w almerze n16


sadam

Rekomendowane odpowiedzi

mam powoli dosc wajchy ktora porusza sie jak warzachwią w garze i traci cenny czas w tarkcie sprintow i zero przyjemnosci ze zmiany przelozen.probowal ktos kiedys krocic drazek od zmiany biegow?w civicu nie bylo z tym zadnych problemow, a konstruckja z tego co na manualu wypatrzylem jest bardzo podobna, wiec moze warto sprobowac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to zawsze robie iscie prostacka metoda, tne drazek :D , nie dosc ze wygodniej to i krocej. Minus jest jezeli w aucie siedzenie jest dosc wysoko i robi sie nie wygodnie, ale w Nissanie jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to zawsze robie iscie prostacka metoda, tne drazek , nie dosc ze wygodniej to i krocej. Minus jest jezeli w aucie siedzenie jest dosc wysoko i robi sie nie wygodnie, ale w Nissanie jest idealnie.

widać, że nie rozumiesz o co chodzi z tym skracaniem

 

w civicu tez sie cielo drazek

to żart czy ty tak na serio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w civicu tez sie cielo drazek :)

 

czyli almerze n16 i primerze jest tak samo tak?

 

Przejżałeś topik do kturego ci dałem link :?: chyba nie bo byś tak nie pytał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejżałeś topik do kturego ci dałem link :?: chyba nie bo byś tak nie pytał

niemialem za bardzo czasu bo to duzo jest :D:P zaraz przejze :)

to żart czy ty tak na serio ?

na serio.cielo sie drazek przy takiej kulce, owracalo sie ta kulke odrotnie, i wtedy drazek byl nizej, ale dlugosc mial taka sam.trzeba bylo tylko uwazac zeby nie za szalec z tym cieciem bo potrafil chaczyc o wydech.

 

tak to w civicu wygladalo

6984f96385e1d848m.jpg

 

ta kulka byla przy samej tej tulejce w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...