Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z radiem w D40 :/


Gość teetime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z wl/wyl radia w navarze d40. A mianowicie... po odpieciu akumulatora i ponownym podpieciu radio przestalo dzialac ( swiaca sie wszystkie przyciski i reaguje tylko na 2 przyciski wlozenia i wyjecia plyty cd, pozatym przez 1 minute po uruchomienu silnika miga mi dioda bloototha) Radio wyglada na sprawne...

 

Czy to mozliwe ze radio sie odkodowalo i teraz trzeba je ponownie zakodowac pod immo?

Po odbiorze auta wszystko chodzilo cacy dopiero po odlaczeniu aku i ponownym podlaczeniu (po jakiejs godzinie) radio sie nie "obudzilo".

 

W serwisie pytalem sie czy da rade podlaczyc pod kompa i sprawdzic czy radio nie wywala zadnych bledow, tam mi powiedzieli ze radio jest niediagnozowalne....

help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zareklamuje to zakosza mi na miesiac radio do serwisu gdzies w polsce i tak czy siak d*pa bedzie umoczona :/

 

Na szczescie wymieniam (bo mialem wymieniac) radyjko za max 2 tyg na 2din clariona i bedzie smigalo a tamto najwyzej odloze na sprzedaz auta

 

Pytanie moje bylo po to bo myslalem ze jest jakas "procedura" po odpiecu akumulatora zeby przywrocic radio do stanu "uzytkowalnosci" lub kombinacja klawiszy zeby je np. zresetowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teetime -

1. Skoro i tak radio nie działa to złóż reklamację...przynajmniej ci naprawią jak będziesz chciał sprzedać auto będzie jak znalazł....

Pewnie radio ci wyślą do Japonii na gwarancji do maja go nie zobaczysz :<

A jak czekasz na nowe a stare działa to co to za różnica czy je masz czy nie...kup Bom Boxa na tyle siedzenie i jakoś przetrzymasz

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Zajcew83

Ja mialem podobna sytuacje ale z odtwarzaczem mp3 zapomnialem posprwdzac wszystko przed odebraniem auta z salonu. Przyjechalem do domu przynosze plytke mp3 chce wyciagnac plytke ktora byla juz w srodku (jakis Hiszpanska metalika) myslalem, ze z kazdym autem daja firmowa plyte audio.Probuje wyciagnac, nieidzie dobra kij mysle po co wyciagac jak jest miejsce na 6 plyt wiec wciskam load i znowu nic :< proboje znowu i znowu troche mocniej i nic. Mysle co to za technika juz taka do przodu zebym do wymiany cd potrzebowalbym instrukcji :?: :/ Czytam ta instrukcje i... no nie technika jeszcze normalna. W koncu ztwierdzilem ze jakis gej hiszpan ktory robil cos przy tym aucie montarz czy test, wpiepszyl cd do odtwazacza i zablokowal :028: zawrocilem autem prwaie na recznym i do salonu dawaj. Koles z serwisu mowi czy niewlozyl pan jekiejs kopi mp3, bo te odtwazacze nie lubia kopiowanych plyt i lubia sie zawieszac. Patrze na niego jak na wariata :(: i mowie jeszcze raz dostalem auto z plyta i niemoge ani wyciagnac ani wlozyc nastepnej. Na szczescie mieli w magazynie nowa zmieniarke i wymienili mi na poczekaniu. :/ Nie bylem z tego zabardzo zadowolony, wrzecz wkur... nowe auto i za taka kase i juz podzespoly do wymiany :!: :?: Jak bym wpadl do tej fabryki to bym narobil porzadnego gnoju :diabel2: wyjeb... takich lebrow ktorzy sa odpowiedzialni za te usterki :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...