Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Stalowe felgi 15"


Gość arystobeles

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arystobeles

Witam!

Chciałbym zapytać o możliwość założenia stalowych felg o rozmiarze 15". Gdzieś wygrzebałem, że pasują z Renault Megane II, ale nie wiem jakie może być maksymalne 'ot'.

 

Czy np. takie można by wciągnąć?:

http://allegro.pl/item295378913__felgi_sta...megane_ii_.html

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli szukasz felg na zime to jest to raczej kiepski pomysl. Jesli chcesz je na lato to moze warto zainteresowac sie aluskami. Za 600zl juz cos kupisz a i autko wyglada duzo lepiej. Pamietaj ze oprocz ot musi sie jeszcze zgadzac srednica na piaste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arystobeles

Dzięki za odpowiedzi.

W sumie, za bardzo nie zależy mi na alufelgach. Może jestem nico maniakiem czarnych stalówek i dlatego tak się za nimi rozglądam. Almere mam czarną i na 14" wygląda nieźle. Te 15" wrzuciłbym na lato z oponkami 185/65R15, które rozmiarem będą mniej więcej jak moje zimówki 175/50R14. Zastanawiam się czy na 195 i szerszych nie będzie nieco za wolny, w końcu to tylko 90KM. Poszukam alufelg, ale jak nie będzie nic w dobrej cenie to wezmę te stalówki. Średnice otworu centrującego mają 60 mm, więc powinno pasować na nasze 59mm.

 

Kolejne pytanie:

1) można gdzieś dostać jakieś sportowe tarcze go n15?

2) poszerzenie rozstawu kół możliwe jest jedynie mniejszym OT felgi, prawda? Czy może są do tego jakieś cudowne dystanse?

3) gdzie można nabyć twardsze amortyzatory?

Może macie jakieś tajne sklepy itp. Szukałem nieco po internecie i niewiele znalazłem. Sprężyny mnie raczej nie interesują.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na zamienniki kol i zobaczysz, ze wcale nie beda podobne..... Roznica bedzie spora. Dlaczego masz takie niskie zimowki :?:

1. Poszukaj na Allegro.

2. Nie ma dystansow do N15, bo mamy nakretki, a nie sruby.

3. Kayaby na Allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185/65R15

Takie opony w primerze przy pelnym skrecie potrafily juz obcierac. Zmniejsz profil do 60 a nawet do 55. Jesli chcesz lepsze hamulce to wsadz system z n15gti. Czyli zaciski + tarcze + klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...