Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Blacharka W N15


almera_fan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie w mojej furce zaczeły się problemy ze rdzą .Byłem u pewnego blacharza i za naprawę progów , rdzę na podszybiu i wymiana szyby przedniej krzyknoł mi 600zł Według was to drogo czy tanio //? Możecie coś doradzic Chcę to zrobic jak się ociepli :?:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybe przednią masz peknietą że chcesz ją wymieniać? Naprawy podszybia są chyba najdroższymi naprawami :/ Muszą być zrobione bardzo starannie bo inaczej powstaną naprężenia które spowoduję owe pekniecie szyby. Wydaje mi się że cena jak za tą pracę jest normalna- nie za wysoka, nie za niska.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest ze wszystkimimi mnateriałami np. farby . podkłady itp. a szybę wymieniam bo mam trochę porysowaną znajomy odstąpił mi tanio ładną szybkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dwa progi, błotnik i dach przy szybie i szyberdachu (wszystko z malowaniem) oraz wszystkie przewody hamulcowe (miedziane) dałem 950zł.

Szyba przednia nie byla wyciagana i teraz tego żałuje... Najpóżniej za rok musze wymienić szybe (bo i tak jest pęknieta)i na nowo zrobić blacharke przy niej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest ze wszystkimimi mnateriałami np. farby . podkłady itp. a szybę wymieniam bo mam trochę porysowaną znajomy odstąpił mi tanio ładną szybkę

 

Ja bym dał taką kasę za tą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...