Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Położenie wskaźnika temperatury i guma wahacza


Gość Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie! W mojej Serence wskaźnik temperatury silnika po rozgrzaniu zatrzymuje się na 1/4 skali. Chyba, że pojadę ostro lub po mieście to podejdzie 2 mm poniżej połowy. Czy to normalne czy termostat szwankuje? Pytam, bo z doświadczenia wiem, że różnie te wskaźniki pokazują w różnych autach, a najlepiej powiedzą mi użytkownicy autek z takim silnikiem. Spalanie obecnie na krótkich trasach ok. 8l/100 km.

Druga sprawa: macie dojście do jakiegoś zaufanego sprzedawcy, który ma gumy wahaczy (te pod nogami kierowcy i pasażera). Moje są ponadrywane i chyba stamtąd dochodzą stuki. Znalazłem je na necie, ale prawie 100 zł to chyba dużo za taki kawałek gumy.

http://www.moto.sklep.pl/index.php?modules...how&o=37608. Jakby tego było mało to syf z JC i "aktualnie brak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

a) mi tem dochodzi do takiej malej kropeczki ktora jest na wskazniku i jest to temp. optymalna ani powyzej ani ponizej... zwsze tam dochodzi wtedy grzeje auto w srodku jak glpuie az sie poce:D

 

spalanie 8L ? O_o w miescie 10L mi palilo auto zniam gazu nie bylo na trasie mi zeszło raz do 8.5L ale ja mowie o benzynie a ze ty masz diesla to calkiem mozliwe...

 

B) co do gum jak nie zapomne to jutro podjade do TED-GUM [O ILE POJADE AUTEM NA UCZELNIE!] i sie zapytam oni robia roznego rodzaju gumy na wahacze takze wiec sie dowiem jak pojade na uczelnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tem dochodzi do takiej malej kropeczki ktora jest na wskazniku i jest to temp. optymalna ani powyzej ani ponizej... zwsze tam dochodzi wtedy grzeje auto w srodku jak glpuie az sie poce
Ty masz benzynę, więc moze być inaczej. Liczyłem na to, że odezwie się ktoś od silnika 2.0D
co do gum jak nie zapomne to jutro podjade do TED-GUM [O ILE POJADE AUTEM NA UCZELNIE!] i sie zapytam oni robia roznego rodzaju gumy na wahacze takze wiec sie dowiem jak pojade na uczelnie...
OK dzięki. Czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

spoko... ja nie mowielem ze taniej bedzie ;p ale ze sprawdze... ale w tajemnicy ted gum nie jest przodownikiem jakosci wyrobow;) gumy wahacza w nubirce brata padły po paruset kilometrach :) bo sie okazalo byly zle zrobione oczywiscie mu wymienili i nabili za darmo ale nikt mu nie dal kasy za opony ktore mu sie zniszczyly [zabralo je z brzegow] + zbieznosc... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...