Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak postojowych świateł z przodu i z tyłu


Gość Morozik

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wie co się u mnie może dziać, nie mam postojowych świateł z przodu i z tyłu (stopy są), nie mam podświetlenia tablicy i brak przeciwmgielnych. Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Sprawdzaj po kolei. Wszystkie żarówki nie mogły się spalić. Chociaz nauka radziecka zna i takie przypadki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok uwagę zrozumiałem, a w aucie miałem zwarcie, koleś elektryk naprawił awarię i jest ok.

Nawiasem mówiąc, uwaga kolegi B_E_R_E_K nie na miejscu, bo jesteś bardziej świeźy na tym forum niż ja:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

dziś zginęły mi wszystkie światła postojowe (mijania i długie są), podświetlenie nie działa, piszczyk przy drzwiach nie piszczy.

wszystkie bezpieczniki pod maską i w kabinie posprawdzane, podobno prąd nie idzie przez przekaźniki tylko prosto z przełącznika na światła, ale dla pewności je też posprawdzałem. Sam przełącznik też sprawdziłem i jest dobry, robiłem też mostek żeby ominąć włącznik i sprawdzić czy światła się zapalą, ale to nic nie dało.

Ma ktoś jakiś pomysł gdzie jeszcze mogę szukać, zanim rozbiorę pół samochodu ??

 

EDIT:

do włącznika prąd nie dochodził i zrobiłem obejście.

na razie świeci i działa, ale będę szukał w przyszłości gdzie ten prąd zginął.

gdzieś musiał się przewód upalić czy coś, bo kontrolka z diodą świeci, ale na żarówkę już prądu zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...