Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Błąd 143 ?????? i check engine


Gość maacieq

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie primerka silnik jak w eleganckim stanie, trochę ją przycisnąłem 1,2,3 na postoju po ponownym odpaleniu pomigało mi check engine, autodiagnostyka błąd 143 :/ check juz nie świeci, ale było na autodiagnostyce czyli 14 długich 3 krótkie noi ma za niskie obroty:| :|:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maacieq,

P0143,"Czujnik O2 (Bank 1 Czujnik 3) - niskie napięcie"

Wg OBD2 ale ty chyba nie masz OBD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maacieq, zdejmij - nie zaszkodzi :) albo najlepiej na KTS'a albo Consulta podjechać :) ale to już kosztuje ;( tyle, że w tych pieniądzach są wstanie odczytać, pokasować błędy, wydrukować parametry silnika, napięcia na sondzie, przepływomierzu itp. itd i ustawić różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że to tylko błąd kompa a nie usterka jakiegoś podzespołu... właśnie zatsanwaim się żeby się podpiąć gdzieś tylko może ktoś wie gdzie w wawie warto, no bo na pewno nie w aso:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyskoczyło "143" :| Pomyślałem że coś może źle zrobiłem, więc chwilkę później powtórzyłem diagnostykę i wystukało mi "55" :D Ponowne kilkukrotne badanie wciąż pokazywało "55" :D :D Czemu tak się stało - nie mam "zielonego pojęcia" :?: :?:

 

auto: WP11 1998r SR20DE z LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...