Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[MICRA K11]Głośnik w przednich drzwiach


Gość yakhub

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, jako że to mój pierwszy post na forum, chciałem się przywitać. Witam wszystkich.

 

Po drugie chciałem się pochwalić swoim pierwszym w życiu samochodem - Micrą K11.

 

Po trzecie - problem.

W samochodzie (Micra K11, dwudrzwiowa) mam spalony głośnik w drzwiach po stronie kierowcy. Znam się na tym jak pies na jeżach, ale widzę na Allegro, że podobne głośniki to koszt rzędu kilkunastu złotych - i chciałbym sobie po prostu taki głośnik zamówić.

 

I pytania:

1. Czy muszę wymienić tylko ten jeden, spalony głośnik, czy też od

razu obydwa? (żeby obydwa były takie same)

 

2. Żeby się do tego głosnika dostać, muszę zdemontować tapicerkę na drzwiach. Wolałbym to robić tylko raz, kiedy już będę miał nowy głośnik w ręce (boję się, że urwę jakieś zaczepy). Żeby jednak odpowiedni głośnik zamówić, muszę wiedzieć, jaki. O ile zdążyłem się zorientować, to krytycznym parametrem jest średnica głośnika i rozstaw śrub mocujących. Czy zatem ktoś na Forum jest w stanie mi powiedzieć, jaką średnicę i

rozstaw śrub mają głośniki standardowo montowane w drzwiach Micry K11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie porzadny zestaw dwu drozny odseparowany, np.

PHONOCAR Y-LINE

PIONEER TS-G171C

ALPINE SXE-1750S

 

zamontuj raz a dobrze (jak na instalacje bez wzmacniacza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważna jest tez głębokość głośnika ... max 56mm, srednica w micrach sprzed liftu to jak dobrze pamietam 165mm

zreszta ... taki temat juz był gdzies ... wystarczy poszukac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Pomykałka

Witam wszystkich serdecznie!

 

(k11- pomykałka :D) to moje pierwsze auto, chciałbym wymienić głośniki w drzwiach na Pioneer TS-G1702i, podejrzewam że mógłbym to zrobić sam, ale nie chciałbym po drodze nic połamać :/ Czy konieczne jest zdjęcie całego boczku (jeśli tak, to prosiłbym o pomoc jak to zrobić). Dodam, że to wersja przed liftingiem.

 

pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...