Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Wandlae bądź złodzieje!!!!


Gość Konstruktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Konstruktor

http://img504.imageshack.us/my.php?image=pc090017as8.jpg

 

Widoczne na zdjęciu takie plastikowe kapsle na alufelgi dzisiaj rano zobaczyłem że ich niema!!!! Złodzieje- ale czy to się sprzedaje chyba nie, wandale- zrobili to specjalnie.....

 

[ Dodano: Wto 05 Lut, 2008 09:59 ]

I czy takie coś sie kupuje?? Może posprawdzam pobliskie śmietniki może to ktoś specjalnie zrobił i wyrzucił......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konstruktor

Wolałbym żeby to byli złodzieje bo jak ktos to zrobił specjalnie to może mi to robić za każdym razem....

 

[ Dodano: Wto 05 Lut, 2008 10:42 ]

Teraz jak je kupie to je zaznacze specjlanie czyms aby jak znów mi to zrobioł to na osiedlu umnie jest kilka almer identycznych to wtedy znajde..

 

[ Dodano: Wto 05 Lut, 2008 10:48 ]

Ktos kupił felgi i brakowało mu kapsli.

 

A można tak kupić??

 

[ Dodano: Wto 05 Lut, 2008 10:49 ]

Aha no i jak to się nazywa tak profesjonalnie?? Kapsel, dekiel??

 

[ Dodano: Wto 05 Lut, 2008 10:59 ]

Szukałem na Allegro niestety niema.... Gdzie takie cos można kupic?? Na pewno to drogie będzie

 

[ Dodano: Wto 05 Lut, 2008 11:59 ]

http://moto.allegro.pl/item304491796_nissa..._orginalne.html

 

O takie to nie pasuja prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to truizm, ale gdyby nie było popytu kapsle/felgi by nie ginęły. Moje kołpaki zniknęły po 2 tygodniach od kupna auta - mam teraz z makro za 35pln i o dziwno tez mi ktos jednego ukradł:)

 

paweŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za 35zł to raczej odpadł w czasie jazdy :D ja nie mam tego problemu bo na zimę stałówki bez kołpaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konstruktor
bo na zimę stałówki bez kołpaków

 

A na wiosne to myślisz nie kradnoł??

 

Jak by tego było moła tego samego dnia baba poleciała mi na auto i zbiła reflektor i wgniotła maskę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na Allegro niestety niema.... Gdzie takie cos można kupic?? Na pewno to drogie będzie

poszukaj poszukaj, można kupić różnego rodzaju i w cenach od 40 do 100 zł

wpisz KAPSLE NISSAN, DEKLE NISSAN, DEKIELKI NISSAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konstruktor

Wpisywałem być może że nie wiem jakie moga pasować bo przecież można kupić inne nie orginalne?? Możecie i przykłądowy zapodac jaki by pasował??

 

[ Dodano: Sro 06 Lut, 2008 10:42 ]

http://www.allegro.pl/item306431088_kapsle...lki_nissan.html

 

O te kapsle chyba nie pasuja do tych co sa na zdjęciu w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za 35zł to raczej odpadł w czasie jazdy

 

 

taa.... ciekawe, ze jak przyjechalem pod dom to jeszcze byl, a rano już nie. Pocieszające jest to, że dokupiłem brakującą sztukę i ciągle są (choć zaraz będę wychodził, to sprawdzę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item309171723_dekiel...oda_abarth.html

 

Czy ot te dekielki pasuja do tego co sa na zdjęciu?? Mysle że chyba jednak niestety nie. Gdzie coś takiego można kupic?? Niemoge tego znaleść.

 

Pozostaje giełda samochodowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy nie prościej zmierzyc średnice otworu i szukac takich na allegro, a nie za każdym razem pytac o kolejne? Nie musisz ograniczac się tylko do tych z napisem nissan, no name tez się zakłada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dekielki mam i teraz pytanie jak je najlepiej zabezpieczyć bądź zaznaczyc aby sie sytuacja nie powtózyła?? Jak Wy to robicie??

Przykleić, nie przykleisz, zaznaczyć? Po co i jak? Później będziesz chodził i szukał po mieście co kto ma, a nawet gdy jakimś cudem znajdziesz, jak udowodnisz że to Twoje??

Więcej luzu i zdania się na to, co ma być, nic na to nie poradzisz. Żyjemy w takim, a nie innym kraju i trzeba się liczyć ze złodziejstwem czy zwykłą głupoptą i zawiścią w postaci, wandalizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze a jak je wsadzić tam powinno coś zaskoczyć??

a próbowałeś? dopóki tego nie zrobisz nie przekonasz się. Może nawet przykleisz, tylko spróbuj, a nie zadawaj tego typu pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...