Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie chce radyjko oddac płytki :/


Gość Mariano_85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariano_85

witam posiadam radyjko z windą ( JVC KD-SH55R ) takie coś ja to ..http://www.allegro.pl/item303819797_jvc_radio_cd_alu_panel_elktryczna_winda_okazja_nev.html i nie mogę wyjąć płyty tzn radio gra super i czyta mi płytę (tą co została w środku) a jak wciskam guzik żeby wyjeło płyte to wyskakuje błąd "error 1"

 

Wie ktoś moze jak to naprawić lub jaka jest wina?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BART55940

SIEMKA.

MIALEM TO SAMO,TYLKO Z TA ROZNICA ZE MOJE RADYJKO TO NIE JVC TYLKO MEDION,ALE TA SAMA HISTORIA,WYSKAKIWAL BLAD"ERROR 1,ALBO 2".

WIESZ CO BYLO PRZYCZYNA?

WKURZYLEM SIE KTOREGOS DNIA,WYJELEM RADIO,ROZEBRALEM JE I SIE OKAZALO,ZE W MECHANIZMIE ODPOWIEDZIALNYM ZA ODDAWANIE PLYTY,WKRECONY BYL KAWALEK MATERIALU,KTOREGO UZYWA SIE W ELEKTONICE JAKO IZOLACJI,COS TAKIEGO JAK CIENIUTKI FILC.

JESLI RADYJKO NIE JEST NA GWARANCJI TO ZDEJMIJ POKRYWE GORNA RADIA I ODKREC CZOLO PANELA.

UWAZAJ NA TASMY.

U MNIE PO WYCZYSZCZENIU I WYJECIU TEGO DZIADOSTWA WSZYSTKO SMIGA.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz blokade CD włączoną, w moim JVC po przytrzymaniu przycisku do wyboru CD-TUNER się uruchamia, spróbuj u siebie może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariano_85

Dzięki za szybką odpowiedz!!

 

 

BART55940- no chyba rozkręce i zobacze ....

 

może masz blokade CD włączoną, w moim JVC po przytrzymaniu przycisku do wyboru CD-TUNER się uruchamia, spróbuj u siebie może pomoże

 

No ale jak bym miał blokade to chyba by nie wskakiwał błąd "error 1" ale spróbować mozna......wiec jak odłączyc ta blokade?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BART55940
może masz blokade CD włączoną, w moim JVC po przytrzymaniu przycisku do wyboru CD-TUNER się uruchamia, spróbuj u siebie może pomoże

 

KOLEGA DAL CI ODPOWIEDZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba_malpa

hehe xD ja też tak mam z blaupunktem, i dzieje się to tylko gdy jest bardzo zimno ;), jak samochód nagrzeje się wewnątrz lub radyjko winda działa dobrze, niezamierzam teo rozbierać, nieprzeszkadza mi to mam na to chwyt, w przypadku mojego radia wystarczy kluczem podciągnąc lekko płytke i odrazu wyskakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe xD ja też tak mam z blaupunktem, i dzieje się to tylko gdy jest bardzo zimno

u mnie jest tak samo i też mam blaupunkta, może to zbieg okoliczności, ale zauważyłem to kilka razy i tylko wtedy jak jakiejś słabej jakości płyta siedzi w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariano_85

wieć sprawa wygląda nastepująco ...umnie nie ma czegoś takiego jak CD-TUNER i nie ma zadnej blokady!!

 

Ale zauważyłem że jak wciskam przycisk aby wyszła płtka to słchac odgłos ze silniczek ten od wyciagania płyt chodzi ale niestety winda się nie otwiera:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BART55940

Dokladnie Mariano_85 tak samo bylo u mnie,slychac jak silniczek probuje ruszyc a nie moze i czase wyskakiwal blad error 1 i tak jak pisali Jarkk i Seba_malpa ze jak jest zimno to tak sie dzieje.

Teraz juz nie mam takich problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariano_85
Dokladnie Mariano_85 tak samo bylo u mnie,slychac jak silniczek probuje ruszyc a nie moze i czase wyskakiwal blad error 1 i tak jak pisali Jarkk i Seba_malpa ze jak jest zimno to tak sie dzieje.

Teraz juz nie mam takich problemow.

 

 

Tylko chodzi o to ze teraz nie jest zimno :/ i powino byc oki wczesniej nawet w mrozy nic sie nie działo...........ja to sie obawiam ze to cos mechanicznie sie popsuło...a to by było gorzej:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy z kolegi debila robicia...

Kolego, wyciagnij radio, rozkrec je i juz - jak umiesz. Kombinuj metoda domowa nawet, penseta i staraj sie wyciagnac.

 

Ps. Czasami w takich sytuacjach pomaga odlaczenie aku na 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BART55940

Co ty gadasz Popeks!!! :zdziw:

Na jak dlugo pomoze to dlubanie penseta???

Do momentu jak nie wlazy nastepnej plyty i nie bedzie mogl jej wyjac???

I co wtedy znow wyjmowanie radia i dlubanie???Bezsens!!!Ale gratuluje pomyslu :one:

To juz lepiej wyrzucic to radio i kupic nowe,nie latwiej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...