Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Pytanie o standard audio w Micrze


Gość Grzegorz_1975

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz_1975

Witam,

Dziś zakupiłem i Micrę K11 95r. bez radyjka.

Ponieważ nie znam się na tym kompletnie, a żona koniecznie chce mieć jakąś przygrywajkę mam pytanko do was. PRzeglądam allegro i widzę setki, jeśli nie tysiące rózniastych radioodtwarzaczy. Przeraża mnie to morze sprzętu, wybiorę pewnie przypadkowo jakiś "firmowy" (wiadomo że wszyscy robią w Chinach) tylko czy jeśli kupię już coś to założę go do tego autka ?? Czy muszę kupić radioodtwarzacz z jakimś typem złączki, żebym to podpiął do czegoś co jest w aucie - tak żeby dochodził prąd, antena i przewody głośnikowe ? Jeśli tak to jakim ? Jeśli nie to znaczy że mogę kupić obojętnie co i to się podłączy tak jak wkłąda się gniazdko do kontaktu tak ?

Przepraszam, z góry wrażliwych fachowców za głupie pytania ala blondi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_nx

Grzegorz_1975, zobacz czy masz w dziurze po radiu kostki jakies. Jezeli masz to są to pewnie kostki ISO, dowiedz sie od sprzedawcy czy radio ma kostki ISO wyprowadzone. Jak ma to kupuj i zakladaj. Jak nie ma to musisz dokupic przejsciowke na kostki ISO badz podlaczyc radio na krotko:) A jak pojedziesz do Media Markt albo Saturna to radio podlacza CI gratis przy zakupie i nie musisz sie niczym przejmowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...