Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Miska olejowa.Pomocy!!!


ogr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Miska olejowa w mojej almerce jest z trzech stron ( na ściankach ) oklejona jakimś mazidłem - pewnie silikon. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, niby sprzedawca mówił , że jak kupował to już tak było (jeździł nią 3 lata w Polsce) i nic się nie działo.

 

Muszę zawieźć dziecko do kołobrzegu z pod Warszawy, więc kilka kilometrów jest.

Nie wiem czy mogę w taka podróż w takiej sytuacji ruszać. Dodam, że oleju mi nie ubywa, ogólnie nie zauważyłem żeby pod autem robiła się jakaś choćby minimalna plama.

Chętnie bym to wymienił, choćby dla świętego spokoju, ale.... właśnie , nigdzie nie mogę dostać takiej miski do Almy diesla.

 

Doradźcie czy jechać.

 

Jeśli ktoś ma zbędną ( nie uszkodzoną) albo wie gdzie można kupić proszę o szybki kontakt na PW.

 

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_nx

miski w nissanach są seryjnie klejone na silikon. moze jak ktos zakladal ja to polecialo mu na miche? Nie ma w tym nic dziwnego. niektorzy montuja pod to uszczlki jeszcze. ja nie dawalem uszczelki i jest spoko. jak Ci nie cieknie to mozesz jechac. ale w najblizszym czasie wymien sylikon.

P,S uwierz w swoje auto. Moja almera i Nx w jakim stanie by nie byly, czy ciekl olej czy sie sypaly drazki kierownicze zawsze dojezdzaly do celu. czy to 500 czy 1000km jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pocieszyciel. Mimo wszystko pojade do mechaniora znajomka niech to wszystko swoim fachmańskim okiem obejrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_nx

napisalem Ci w dziale gielda gdzie kupowalem miske olejowa... zdrap ten silikon i zobacz czy pod spodem jest dziura.

 

po drugie kolego nie wiem po co dupe zawracasz skoro do mechaniora i tak jedziesz:) Zdrap to zobacz co tam jest i wtedy podejmuj decyzje. A almera to nie polonez zeby sie miala wysrac w trasie :) :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...