Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zamiana radia na navi


Gość buli107

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mozliwość kupna navi do navary ( w komplecie zmieniarka 6-płytowa plus instalacja pod kokpit pod klimatronik ). Czy ewentualna wymiana ( mam radio w standardzie ) może przysporzyc jakichś problemów ? Czy musze tego dokonać w serwisie, skoro autko jest na gwarancji ? Czy po wymianie wszystko będzie działać ( KLima, przyciski na kole ) ? Cena +- 3k ( chyba dość atrakcyjna ).

Tak na marginesie, czy ta navi mp3 i płyty dvd ( filmy ) odtwarza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

buli navary z febryczna navi i zmieniarka maja nieco inna konsole srodkowa. Ty masz "schowek" w miejscu zmieniarki, ktora jest obudowana takim srebnym plastikiem jak ten przy panelu klimatyzacji chyba. Przy serynej navi ten srebny plastik ciagnie sie od wyswietlacza az do podlokietnika w jednej calosci wiec nie wiem czy uda sie wmontowac navi i zmieniarke. tzn sam ekran z navi na pewno bo to ten sam rozmiar co radio ale ze zmieniarka to nie wiem jak Ci to zabuduja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko sie sciaga ladnie i sadze ze wystarczy miec wlasnie ten adapter taki sam jak ty masz Red1.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...