Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Alarm i jego funkcje


GRZECHu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zostawilem dzis swoja maxi pod blokiem, po 3h wyszedlem i zobaczylem, ze wlaczone sa awaryjne, jak alarm ale nie wyło, pilotem otworzylem auto i przestalo. , zegarek sie przestawil (pokazywal 1:15 czyli jakas godzine wczesniej aku padl)

 

W sumie moglo tak byc ze nie slyszalem alarmu, nie bylo miejsca i zostawilem auto dalej od bloku, wyczerpal sie aku wiec widzialem tylko awaryjne jak wyszedlem to mnie wcale nie dziwi. (ktos na parkingu mogl stuknac czyms czy cos) ale co ciekawe, teraz jak ruszam i przekrocze 20-30 km/h centralny zamyka mi drzwi. wczesniej tego nie mialem. Zauwazylem ze w innych maximach (A32) blokada przy klamce zamyka sie tylk odrzwi kierowcy a ja mam tam centralny (tez mam zamykanie drzwi obok regulacji okien) . Zamykajac czy otwierajac auto nie daje znaku kierunkami ze zamknal czy otworzyl.

 

I tu moje pytanie do Was, czy ktos wie jakie funkcje ma fabryczny alarm? Co sie da ustawic a co nie? Dzwonilem kiedys do ASO ale za samo podlaczenie sie pod alarm chca 100zl i nie daja gwarancji ze cokolwiek mi powiedza ... wiec podziekowalem za taka usluge.

 

Chcialbym zeby mi sie drzwi nie zamykaly po ruszeniu, oraz zeby dawal kierunkami znac ze zamknal drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Toś mi, GRZECHu, zabił ćwieka... Instrukcję obsługi fabrycznego alarmu mojej Maximy (99 r., QX, 3,O) przekazałem nowemu właścicielowi wraz z autem... Przykro mi, że nie mogę Ci pomóc :| .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% zakladam ze masz alarm Clifforda. A wiec podjedz do pierwszego lepszego zakladu, gdzie zakladaja alarmy i pogadaj z goscmi - do podpiecia sie do centralki alarmowej nie potrzebujesz 'specjalistow' z Aso.

 

Automatyczne zamykanie drzwi wylacza od razu - jest opcjonalnie do wlaczenia.

Co do dzwieku przy zamykaniu i otwieraniu rowniez jest mozliwosc.

 

Co do sygnalow swietlnych - nie pamietam:/ Wszystko zalezy od modelu alarmu.

 

http://www.proauto.com.pl/ < wydaje mi sie, ze Ci goscie daliby rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxi-Dyla

U mnie jak otwieram samochód to jest wszystko ok, natomiast ostatnio jak wsiadam do samochodu i zamykam drzwi kierowcy to blokuje mi wszystkie pozostałe drzwi oprócz drzwi kierowcy. Zaznaczam że nie dzieje sie to za każdym razem i jest to troche denerwujące zwłaszcza jeśli ktoś wsiada do samochodu po mnie.

Jeśli ktoś miałby instrukcje alarmu i centralnego to też byłbym wdzięczny za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% zakladam ze masz alarm Clifforda. A wiec podjedz do pierwszego lepszego zakladu, gdzie zakladaja alarmy i pogadaj z goscmi - do podpiecia sie do centralki alarmowej nie potrzebujesz 'specjalistow' z Aso.

 

Automatyczne zamykanie drzwi wylacza od razu - jest opcjonalnie do wlaczenia.

Co do dzwieku przy zamykaniu i otwieraniu rowniez jest mozliwosc.

 

Co do sygnalow swietlnych - nie pamietam:/ Wszystko zalezy od modelu alarmu.

 

http://www.proauto.com.pl/ < wydaje mi sie, ze Ci goscie daliby rade.

 

Chyba do nic juz dzwonilem kiedys, nie mam jak teraz sprawdzic ale jak tylko bede mogl to podskocze i na zywo z nimi zagadam. Dam znac czy pomogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...