Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampy


Gość TFTeam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klubowicze

orietuje sie ktos gdzie mozna dostac swiatla przednie cleary albo ringi do primerki p10?? Ngdzie tego nie moge znalesc i wydaje mi sie ze ciezko bedzie dlatego zastanawialem sie czy bylo by mozliwe przelozenie swiatel z BMW E36 serie 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat(ringi) do Hondy Civic kupował na Amerykański Ebay, podobno w Polsce cięzko kupić do japonców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

TFTeam ciężko będzie.

Nawet na ebay'u nie ma. Wiem, że są do P11 ale Ty masz P10 więc jest klops.

Poza tym nawet jak znajdziesz z USA to nie będą miały Europejskiej homologacji i furka nie przejdzie przeglądu a nawet kontroli drogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calibre to se mozna wsadzic same pruchno i zamula pod maska. nie uwazam zeby ringi byly wiejskie napewno lepiej wygladaja niz seria a jak sie uprze to mozna te lampy naprawde fajnie wpasowac

 

ps. napewno nigdy nie zamienie primery na golfa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vladimir_GT

No już już... :)

 

też miałem taki sam pomysł, ale lamp znaleźć nie idzie - nie ma sił na to.

 

Natomiast co do ringów, to ostatnio na allegro widzialem ktoś sprzedaje materiał do wykonania ringów samodzielnie - jakaś taka nibyrurka o heksagonicznym przekroju, która ma teoretycznie taki efekt jak prosty światłowód... ucinasz ją, ukształtowujesz pod swoje lampy i "ponoć działa" :D:D:D ale jeszcze nie probowalemi na oczy nie widziałem jak to sie jarzy więc sie nie wypowiem o jakości ale wiem że jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

"nibyrurka o heksagonicznym przekroju"

Czytalem kiedys na jakims forum, chyba Renault 19, jak to zrobic wlasnym sposobem i ta rurka to najprawdopodobniej takie pokretelko taki kijek od regulacji zaluzji (tam wlasnie to polecali), ja mam u siebie w domu przy zaluzjach i wyglada to jakby sie faktycznie nadawalo. Wygiac to na cieplo, na konce tylko dwie diody wstawic i gotowe.

Ah... ten heksagoniczny przekroj.

 

P.s.

Jak juz to chyba heksagonalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z pokrętła od żaluzji NIC nie zrobisz!! Musi być pełne w środku żeby się światło rozchodziło a ta rurka od żaluzji jest pusta... Uwierz mi chciałem z takich rurek zrobić ringi do E30 i g..no z tego wyszło! Szkoda roboty. Zresztą ringi do Nissana nie pasują...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...