Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Spężyny zawieszenia tył


Gość delamente

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delamente

Czy warto rożciągnąć sprężyny w celu podniesienia tyłu. Posiadam sedana N15 z instalacją LPG i tył mocnosiedzi (20 mm wzgledem przodu). Czy jest sens rozciągać>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delamente

No ok zapomniałem dodać ze wymieniłem ostatnio przednie na nowe gdyż mi pękła. I teraz to różnica jest zbyt wyraźna nie wspominając o jakichkolwiek pasażerach. Dla porównania prześwit z przodu od opony do błotnika jest 14 cm a z tyłu 2cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delamente

Dzieki. Dobry pomysł. Myslałem o podkładkach ale to jest najtańszy sposób. A co do rozciagania to 35 zł od sprezyny z demontazem kpl os 180 zł i zero gwarancji. Rozciaganie na zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Nie lepiej kupic nowe sprezynki i wsadzic gumki miedzy nie a propo sprezynek CS i LS masło załóż KF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delamente

Wiesz moze i lepiej ale sprezyna jedna do gazu kosztuje 220 (zwykła 160) zł czyli koszt ok 600 z wymiana. Chodzi o wydatki ktorych nie chce przekraczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jadąc dwupasmówką z pełnym obciążeniem almera zaczęła pływać jak ponton. powyzej 110km/h była niesterowna. mechanik orzekł zuzycie tylnich sprężyn ale ich nie wymienił tylko dał te gumy. jest odrobinę lepiej, szybka jazda na autostradzie jest niebezpieczna. wywalę to w cholerę i kupię nowe sprężyny.

te gumki to tani półśrodek, jeśli nie jezdzimy szybko na dalszych odcinkach, lub zamierzamy wkrótce pozbyć się auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...