Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zdalne sterowanie N16


Gość KamRut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Na wstępie powiem, że używałem szukajki, ale albo nie ma tego co chce, albo nie umiem znaleźć.

 

Potrzebuje wiedzieć, w którym miejscu najlepiej się wpiąć ze zdalnym sterownikiem centralnego zamka w N16. Sterownik byłby np. taki:

 

http://moto.allegro.pl/item307753782_stero..._kierunki_.html

 

Jeszcze parę pytań:

1. Jak jest sterowany centralny zamek? (+ czy -)

2. Jakie kolory mają przewody od kierunków

3. Jakie kolory mają przewody do sterowania (zamknij/otwórz)

4. Najbardziej dogodne miejsce do montażu puszki oraz "zasięgu" potrzebnych przewodów

5. Skąd wziąć zasilanie (+), bo - to chyba najlepiej z masy pociagnąć?

 

Dodano:

Nikt nie wie?

 

[ Dodano: Wto 19 Lut, 2008 12:43 ]

Nikt nie montował?

 

Patrzyłem w schematy elektryczne N16, ale się pogubiłem. Wydaje mi się, że to będzie kolor niebieski i różowy(te idą od włącznika zamknij/otworz w drzwiach kierowcy), natomiast instrukcja niby do almery, która została wysłana przez sprzedawcę wygląda tak i teraz to już niewiem (widać że muszę przeciąć jakiś kabel żółto czerwony) może mi ktoś to wytłumaczyć lub spróbować pomóc?

 

Na schemacie trzeba patrzyć na 6 przewodów od góry, one są od zdalnego sterowania. Kiedyś jak montowałem to wychodziły tylko dwa - a teraz to się porobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej dołożyć troszke i kupić alarm który bedzie sterował centralnym, ...ok 100 zł....

podpinam sie bo mam jeden pilot i troszke podniszczony i tez myślałem nad nowym pilotem który zamknie drzwi i włączy alarm,,a co do schematów to narazie nie pomoge...

 

tu kolega z forum "poleca"

 

tu jest wszystko ... KLIKNIJ MNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można kupić i alarm, ale problem pozostaje ten sam. Jak podpiąć przewody do oryginalnej centralki od centralnego żeby autko zamykało się pilotem od alarmu też. Jak jest sterowany centralny zamek w Almerze? Właśnie tego niewiem. Mój pomysł polegał na wpięciu się w przewody od włącznika w drzwiach (tego koło szyb - zamknij otwórz) ale nie wiem czy to coś nie będzie się gryzło z oryginalnym NATS'em.

 

Może ktoś już montował zdalne sterowanie do swojej almerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

KamRut tak robił mi znajomy elektronik - cały moduł comfortu zmieścił w drzwiach.

kolorki od c.z. to tak jak piszesz różowy i niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...