Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[TINO] najtansze OC dla diesla 2.2


Gość jayc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie znalazłem nigdzie taniej

taniej to znaczy mniej niż....??

Ja dla siebie mam za 560 zł w generali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubezpieczonego przez mBank w Towarzystwie Ubezpieczeniowym BENEFIA ( 60% ) - 307,20 za cały rok. Może ktoś ma taniej co nie oznacza że najlepiej dla poszkodowanego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pytanie do uzytkownikow w ktorej ubezpieczalni mozna znalezc najtansze oc dla almery tino 2.2 diesel przy 60 % znizki

 

Niech kolega poda:

 

1. Swój kod pocztowy

2. Wiek właściciela i ew. współwłaściciela

3. Rok prod. auta

 

To wyliczę koledze stawkę w MTU S.A. Ergo Hestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubezpieczonego przez mBank w Towarzystwie Ubezpieczeniowym BENEFIA ( 60% ) - 307,20 za cały rok. Może ktoś ma taniej co nie oznacza że najlepiej dla poszkodowanego.

no to ładnie przepłacilem przy tej samej zniżce....

tyle, że jak sprawdzałem online na mbanku, to ubezpieczenie wychodziło mi kosmicznie wysokie, dlatego zrezygnowałem i wziąłem pakiet tam gdzie kupowałem auto, bez szukania i sprawdzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek-28 lat

kod 39-300

rok produkcji 2000

 

a odnosnie poszkodowanego-podczas kolizji lub wypadku pieniadze na naprawe twojego auta pochodza z ubezpieczenia tego co mial z toba kolizje pod warunkiem ze to jego wina wiec co z tego ze ty bedziesz mial dobre oc jak on moze miec z firmy ktora jest np.niewyplacalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja OC kupuje w firmie Cigna (jeszcze nie znalazłem nigdzie taniej), ale następne może wezmę z AC to wtedy w Liberty Direct

 

POTWIERDZAM!!

Płacę i nich chyba 330 pln + NW

Ktoś tam napisał o tańszej ofercie, ale bez przesady. Niech będzie te kilka złotych więcej bo lubię swojego brokera ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również cigma OC+NW i nawet AC u nich raz miałem szkode ktoś mi na parkingu przytarł z cigmy w tydzień pieniążki i to ładnie szkoe zrobiłem u lakiernika za 350zł a dostałem 1300zł

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśę że pisanie tego typu postów jest trochę bez sensu.... stawki OC są mocno uwarunkowane od strefy regionalnej i ewentualnych znizek marketingowych jakie jeszcze może dać nam pośrednik.... Wiadomo że gdzieś na wsi ubezpieczenie bedzie sporo tańsze dla tego samego auta w dużej miejscowości i o dużym natężeniu ruchu.

 

Proponuję zadawać pytania "w jakiej firmie polecacie i czy jest wypłacalna?" a ceny sprawdzać bezpośrednio tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieszka na zadupiu i becelowac więcej niż reszta.

Ja w drugim roku przy max znizce(wspolwlasciciel 60%) placę 424 zł ( w tym NW 40 zł).

AC dopiero 10 % przy 22 tys zł 1237 zł czy jakos tak.

Miejscowosc:wichura pod Lublinem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,ja mam w link 4 oc+nnw+assistance+szyby24+smartcasco 1180zł, 60%zniżki na oc i jest to składka wyliczona na 2,2dci-ubezpieczenie na warszawe.Ale myśle ,że wysokość składki w znacznym stopniu zależy od regionu kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość jacekzet2

hej

hestia 370 zł na rok max zniżki (+ dodatkowe zniżki za ubezpieczenie mieszkania i ubezpieczenie OC w życiu prywatnym na całą rodzinę) rozłożone na 2 raty - jedna rata mniej o 5%

Edytowane przez jacekzet2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najtańsze ubezpieczenie polisa OC AC na rynku jakie znalazłem to AXA Direct. Jak mi przyszło z PZU 1350zł do zapłaty za OC z 5% zniżką, to mnie krew zalała, kiedy rok wcześniej płaciłem 1340!! Od razu zrezygnowałem z tej ubezpieczalni i zaczęłem szukać czegoś tańszego. No i chyba w tej chwili Axa to najtańsza ubezpieczalnia – 550zł bez zniżek za rok!! Do tego dobrałem sobie 2 pakiety assistance: od pożaru i pomoc w razie awarii. Z tego drugiego już zdążyłem skorzystać, kiedy mi się auto rozkraczyło podczas wakacji- czekałem godzinke na zadupiu i miałem darmowe holowanie do mechanika. Moim zdaniem OC byle najtańsze, bo pieniędzy w razie stłuczki i tak ze swojej nie dotanę. więc g... mnie obchodzi reszta. Wszystko załatwiłem nie wychodząc z domu, wpisałem tylko dane na stronie Axa (można też telefonicznie) i po kilku dniach przyszły papiery. Z AC nie korzystam, ale w przyszlym roku wezmę bo naprawdę razem z OC to tanio w porównaniu do konkurencji. Można też powołać się na czyjś numer polisy, wtedy przy OC jest 50zł zniżki, a przy AC – 100zł. Ja o tym nie wiedziałem przy zakupie polisy niestety.

 

PS. Jeżeli ktoś nie ma znajomego w AXA mogę podać mój numer polisy - BA1728375/01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...