Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] opadnięte drzwi kierowcy- problem z zawiasami


Gość jaxton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktos miał lub ma ten sam problem w swojej P12?? Czyli opadnięte dzwi? U mnie od kierowcy i od pasażera, z tym ze te drugie troszke mniej, pewnie wynika to z częstotliwosci otwierania. Szukałem na forum i ze w p 11 były problemy znalazłem ale nic na temat p12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie w swojej P12 dałem do dobrego warsztatu i po problemie, ale machanik mówił że się troche namęczyli i że takie opadnięte to chyba były od nowości. Tak więc dobry warsztat i Ci skorygują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacław - dałeś do fachowca w celu dotoczenia bądź zrobienia nowych czy do blacharza/lakiernika by ustawił dzwi??

A jesli chodzi o nowe to jaki koszt??

Dzięki Panowie!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem do blacharza który mi robił inne roboty przy aucie. Nie wiem co on tam zrobił z tymi drzwiami ale jak do tej pory jest OK a przedtem było wyraźnie widac że są niżej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej P11 miałem podobny problem pół roku temu zaraz po zakupie auta. Podjechałem do znajomego blacharza, chwycił otwarte drzwi od spodu, dźwignął do góry z odpowiednią siłą i wszystko jest OK. Od tego czasu problem przestał istnieć. Nie jestem zwolennikiem tego typu napraw ale w tym przypadku dało radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

u mnie podobnie zawiasy maja luzy , objawia sie ze przy ruszaniu i hamowaniu stuka.Jak na razie naglosnienie pomaga:)

Jaki koszt zawiasu ktos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...