Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Dysze spryskiwaczy


Gość sebek_poz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebek_poz

Wałaśnie usłyszałem (co nie wiem czy jest prawdą) że jest ogólny problem z dyszami od spryskiwaczy do primerki ponieważ nie można jej porządnie przedmuchać...bo...ponoć pod tą kulką w końcówce jest jakaś sprężynka i dzwiznie coś na zmianę się blokuje....usłyszałem że powinno się to rozciąć i wyciągnać tą sprężynkę....i jazda z kropelką...może mieliście z tym do czynienia czekam na info...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TatoTurbo

jakis widze podniesiony stopien skomplikowania..

zdjalem wezyk ...drucikiem wlasciwie to dwoma nitkami od linki hamulcowej -rowerowej przepchalem najpierw jeden otwor pozniej drugi i wsyzstko jest jak nowe :) to p10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis widze podniesiony stopien skomplikowania..

zdjalem wezyk ...drucikiem wlasciwie to dwoma nitkami od linki hamulcowej -rowerowej przepchalem najpierw jeden otwor pozniej drugi i wsyzstko jest jak nowe :) to p10.

 

Ooo! Dobry pomysł! Muszę pokombinować tak z tylnym spryskiwaczem, bo ledwo chlupie...

 

A przy okazji, może ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem, że nie da siię zmienić kierunku pryskania spryskiwacza? Bo mój właśne tylni leje zbyt blisko a nie ma szans go ruszyć... Już kilka gwożdzi i igieł pokrzywiłem i nic...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji, może ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem, że nie da siię zmienić kierunku pryskania spryskiwacza? Bo mój właśne tylni leje zbyt blisko a nie ma szans go ruszyć... Już kilka gwożdzi i igieł pokrzywiłem i nic...

 

pzd

 

ja mialem to samo. zero regulacji w dodatku tak jak mojemu dobremu kumplowi z poznania :) przytkal sie system. juz cisnalem "na hama" i nic. co do przedmuchiwania to podjechalem na kompresor i dalem mu "w rure" az bulgotalo w zbiorniczku :lol: . wszystko gra :!: polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...