Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P11 Oświetlenie deski (kontrolki halogenów itp)


Gość Pawliko1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawliko1

Witam. Orientujecie się może czy seryjnie w P11 (mam 99 rok) są kontrolki podświetlenia przycisków od halogenów, klimatyzacji itp.? Mam na liczniku wyświetlacze (przebieg, temperatura, godzina itp) i niewiem też czy to powinno byc podświetlone? Po włączeniu świateł podświetla się tylko licznik (cyfry itp) ale te wyświetlacze nie. Nie wiem czy mam spalone żarówki tam i czy mam to rozbierac czy tam ich po prostu nie ma i nie było?

Proszę o odpowiedź, Pozdro dla wszystkich Nissan Maniaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawliko1

Aha... no mi też od szyb nie świeci ale to chyba u każdego tak jest. Poczekam może ktoś jeszcze da odpowiedź... Musiałbym to wszystko rozbierać. Poczekamy Zobaczymy. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushroom

Na pewno są podświetlane. Przyciski od halogenów i klimatyzacji na bank są. Tak więc roziberaj i wymieniaj żaróweczki bo najprawdopodobniej to one są powodem braku podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawliko1

Więc trzeba się wziąć do roboty! A tak nawiasem od razu jak się dostane do zegarów- jak zrobić te srebrne obwódki wokół tarcz? W tutorialach jest no tylko że już nieaktywny link ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie te małe żaróweczki co idą do podświetlenia przycisków jak takie same do P10 to usłyszałem cene 6 zł /szt ...przy czym białe 5W do pozycyjnych i zegarów po 0,60 gr.... a sklep auto moto a i tak ich nie było....ponoc diody sie sprawdzają,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushroom
te małe żaróweczki co idą do podświetlenia przycisków jak takie same do P10 to usłyszałem cene 6 zł /szt ...przy czym białe 5W do pozycyjnych i zegarów po 0,60 gr.... a sklep auto moto a i tak ich nie było....ponoc diody sie sprawdzają,,,

 

Diody tak. U siebie ostatnio wstawiłem białe diody zamiast żaróweczek z kapturkami.

Strasznie drogo za te żaróweczki. Można je dostać w sklepacz z częściami elektronicznymi za cenę ok. 1zł za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawliko1

A mógłbyś podesłac fotke jak to wygląda w nocy? Widac to w ogole w dzien? Bo wiesz np jak w golfie 4 albo passacie czy borze odpalisz w dzien swiatla to tam az razi ten niebieski i czerwony kolor. A u mnie w primerze w dzien tego ladnego koloru nie widac za cholere, dopiero jak jest ciemno. U was też tak jest czy po prostu moge miec jakies zuzyte zarowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...