Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] [P11.144] Czy już czas na wymiane pompy ws


Gość Maro25

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej P11-144 zauwazylem niepokojacy grzechot podczas krecenia kierownica, dzieje sie tak zarowno jak stoje i krece kierownica jak rowniez podczas jazdy (nawet na wprost - bez krecenia) jest to efekt jedynie slyszalny - nijak nie przeklada sie to na komfort jazdy, boje sie zeby to nie byla pompa wspomagania...macie jakies sugestie? dodam od razu ze przypadku identycznego jak moj na naszym forum nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jakby troche malo bylo...poza tym caly zbiorniczek z plynem do wspomagania jest jakos dziwnie ufajdany tak jakby ktos tuz przed sprzedaza samochodu dolkewal...moze gdzies ucieka? przewody sa suche (na tyle na ile jestem w stanie siegnac wzrokiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tombolot

Jesli jest to pompa wspomagania to przede wszystkim wymień płyn w układzie (operację powtórz co najmniej 2 razy, żeby dobrze przepłukać cały obieg).

Ja też miałem taką samą sytuację - pompa pracowała bardzo głośno - wymieniłem olej, przepłukałem układ i teraz wszystko działa jak należy.

 

A jesli jeszcze trochę się z tym wstrzymasz to za chwilę faktycznie będziesz musiał rozglądać się za nową pompą :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plynu dolalem (Slick 50 - produkscji Shell'a) i pompa wyraznie sie uspokoila ale zgodnie z zaleceniami wymienie caly plyn na nowy, tylko chce zaobserwowac czy gdzies nie ucieka bo moze trzeba bedzie cos uszczelnic, tak czy inaczej dziekuje za rady i sugestie, pompa tez przesyla podziekowania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...