Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Radiomagnetofon


Gość Koniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem tutaj gościnnie. Należę do klubu Astry na Autokąciku.

 

Mój szwagier ma w swojej Almerze fabryczny radioodtwarzacz.

 

Mam pytanie, czy to radyjko ma jakieś wyjścia z tyłu? Chciałby podłączyć do niego discmena.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Koniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego radia i nie wiem jak to jest rozwiązane z tył czy są jakieś wejścia. Natomiast widziałem taką przejściówkę z jednej strony była kaseta a z drugiej wtyczka do discmena w miejsce słuchawek. Takie rozwiązanie powoduje chyba jakąś utratę jakości dźwięku tak mi się wydaje ale jest to jakieś rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne radio w zależności od wersja jaką ma Twój szfagier, może mieć tylko wyjście na zmieniarkę. Reszta to standardowe wyjścia na głosniki z zasilaniem i antena. Przyznam szczerze, że sam nie wiem jakiego wyjścia poszukujesz aby zadziałał discmen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vqsoft1
Fabryczne radio w zależności od wersja jaką ma Twój szfagier, może mieć tylko wyjście na zmieniarkę. Reszta to standardowe wyjścia na głosniki z zasilaniem i antena. Przyznam szczerze, że sam nie wiem jakiego wyjścia poszukujesz aby zadziałał discmen.

no niektore radia mialy takie wejscia Line IN :) ale to jakies starocie.

w CCs mialem takiego blaupunkta co mial z tylu normalne wejscie Chinch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vqsoft1
Nie mam takiego radia i nie wiem jak to jest rozwiązane z tył czy są jakieś wejścia. Natomiast widziałem taką przejściówkę z jednej strony była kaseta a z drugiej wtyczka do discmena w miejsce słuchawek. Takie rozwiązanie powoduje chyba jakąś utratę jakości dźwięku tak mi się wydaje ale jest to jakieś rozwiązanie

 

no sa tkaie patenty ale jakosc dzwieku jest gorsza niz z analogu. Cos takiego widzialem i niestety slyszalem u kumpla w Toyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Toshiro

Zdażaja sie patenty typu kasetka z kabelkiem i tam podłączasz diskmena tak jak bys wpinał słuchawki. poszukaj na allegro .

Fabryczne radio steruje różnymi zmieniaczami poza nissanowski ale zawsze przez specjalny interfejs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja bym polecił Xcarlink, odczyt bezpośrednio z kart SD, korzystanie jak ze zmieniarki i w razie czego, łatwiej odsprzedać

TUTAJ

ale nie mają na razie towaru, można wziąć z allegro itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...