Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

potrzebuje pomocy, silnik nie chodzi tak jak powinien!!


Gość Piotrek_czersk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek_czersk

potrzebuje informacji od kogos kto moglby mi pomoc naprawic mojego nissana maxime j30 a bardziej powiedziec co moze mu byc. mysle ze znajde tu kogos takiego.pozdrawiam piotrek_czersk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znajdziesz tu wielu posiadaczy maxim, ktorzy chetnie Ci pomoga. Ja sam czesto korzystam z ich wskazowek :) Ale przede wszystkim napisz na czym polega problem z Twoja Maxima ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_czersk

posiadam maxime z '91r nie mialem z nia zadnych problemow do dnia proby po wymianie silnika wygladalo to nastepujaco: pierwszy bieg, drugi bieg a gdy wskazowka obrotomierza weszla kawalek na czerwone pole silnik automatycznie stracil moc i zgasl,po odpaleniu chodzi jakby na 4 cylindry(kulawo) :) reakcja na dodanie gazu - gasnie. auto jest na gaz, myslalem ze moze parownik nie wytrzymal, wymiana nic nie pomogla. predzej mialem stozkowy filtr powietrza i chodzil super w tej chwili mam znow zwykly filtr jescze dodatkowo zasloniety doplyw powietrza aby "normalnie" silnik pracowal. wyminilem silniczek krokowy - nic. czujnik polozenia przepustnicy - nic. ciagle silnik chce wiecej gazu niz powietrza.spalanie wzroslo do 17 litrow na sto(predzej 11 do 15)nie wiem co jest a prob z przekladaniem czesci na chybil trafil mam dosc a sprzedac jej nie chce, za fajne auto :) dobrze ze mam druga na czesci. prosze o porady, sugestie, pomoc. serdecznie pozdrawiam. Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gasnie po dodaniu gazu to sprawdz przeplywke to raz a dwa to upewnij sie ze nie masz wycieku powietrza na dolocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_czersk

witam ponoownie. przeplywomierz takze wymienilem a ulkad dolotowy jest szczelny.dodatkowo dla sprawdzenia komputer tez zmienilem i nadal nic :zly: :/ :/ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...