Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

WADA ! ZAMOCOWANIE PAKI NAVARA


Gość jacek11

Rekomendowane odpowiedzi

w zakupionym samochodzie jest zamontowana krzywo -nieosiowo paka . sprawdźcie szczeliny miedzy kabina a paką . , u 2-ch kumpli ten sam problem . w serwisie stwierdzono - wada fabryczna , naprawią ale samochodu zastępczego nie chcą dać . odpowiedz z Budapesztu wymijająca . serwis do d........ :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce się mądrzyć, ale wszystkie Navki mają bardziej lub mniej skoszoną pakę w stosunku do kabiny. Extremalna różnica pomiędzy stronami którą widziałem i zmierzyłem wynosiła 2,5cm....Ja mam jakieś 7mm.

Z tego co wydedukowałem to w niczym to nie przeszkadza oprócz aspektu estetyki i szczerze mówiąc nie ruszałbym tego bo znając sprawne działanie wszelakich ASO będą to robić 2 tygodnie i coś spieprzą i uszkodzą 10 innych rzeczy.

Trzeba zwrócić uwagę na to przy ewentualnym montażu Hardtopu - mnie mistrzowie od zabudowy chcieli ustawiać zabudowę do kabiny z całkowitym pominięciem jesj nierównoległości do paki....Ale czuwałem.....i zapobiegłem....na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko u mnie przy ładunku obciera z jednej strony kabinę a z drugiej . sprawa ciągnie sie rok czasu . szlak mnie trafia odpisują że nie należy się auto zastępcze na czas naprawy. mam bulić ze swojej kasy za zastępcze auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GRZEGORZ36

ja swoje 8 mm różnicy zgłosiłem ( oraz kilka innych punktów) od dzisiaj serwis działa

testuję qashqaja myślę że potrwa to minimun tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...