Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] 2,2 Di 2000r Przegub... ilosc zebow???


Gość ikswolwap

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ikswolwap

Witam wszystkich klubowiczow!!! Mam pytanie czy orientuje sie ktos ile zebow (frezow) ma przegub zewnetrzny do almery N16 2,2 DI TD??? Codzi mi o frezy wewnetrzne (te ktore wchodza na poloske, o frezy zewnetrzne, ktore wchodza w piaste oraz o ilosc zebow na koronce od ABS-u). A moze orientujecie sie jaka firma robi zamienniki badz gdzie mozna kupic w miare tanio taki przegub???

Pozdrawiam i czekam na jakies informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam na stanie ale katalog mówi tak:

frezy zewnetrzne 27

frezy wewnetrzne 26

srednica pierscienia uszczelniajacego 55

ilosc zebow abs 44

srednica zewnetrzna 99mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ikswolwap

Dziekuje MARTI za pomoc... Kupilem przegub taki jaki i Ty znalazles w katalogu (bo w sklepie tez wedlug katalogu taki ma byc) ale niestety po rozebraniu okazalo sie ze nie pasuje... :( Naszczescie za jakies 4 godzinki powinienem miec ten pasujacy :) ale jego cena nie zbyt mi pasuje (340zł) :/ dla poruwnania powiem ze ten ktory nie pasowal kosztowal tylko (130zł)

Gdyby komus w przyszlosci mialo to sie przydac to prosze bardzo (sam rozbieralem i sam liczylem... :D ) zreszta skladal tez bede sam :P

- ilosc zebow na koronce ABS 42

- ilosc zebow wewnetrznych (wchodzacych na poloske) 35

- ilosc zebow zewnetrznych (wchodzacych w piaste) 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje MARTI za pomoc... Kupilem przegub taki jaki i Ty znalazles w katalogu (bo w sklepie tez wedlug katalogu taki ma byc) ale niestety po rozebraniu okazalo sie ze nie pasuje... :( Naszczescie za jakies 4 godzinki powinienem miec ten pasujacy :) ale jego cena nie zbyt mi pasuje (340zł) :/ dla poruwnania powiem ze ten ktory nie pasowal kosztowal tylko (130zł)

Gdyby komus w przyszlosci mialo to sie przydac to prosze bardzo (sam rozbieralem i sam liczylem... :D ) zreszta skladal tez bede sam :P

- ilosc zebow na koronce ABS 42

- ilosc zebow wewnetrznych (wchodzacych na poloske) 35

- ilosc zebow zewnetrznych (wchodzacych w piaste) 27

 

A z którego roku masz almerkę? Pytam, bo ja też muszę wymienić przegub, bo ten już daje o sobie znać konkretnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPIEJ TO Z NUMERKIEM NADWOZIA DZWONCE DO SERISU Z TAKIMI SPRAWAMI NIECH ODNAJDĄ DANĄ CZĘŚC I PODADZĄ(JEZELI PODADZĄ, JA TEGO NIE ROBIE BO SZKODA MOJEJ PRACY) ORYGINALNY NUMER CZESCI I WTEDY MOZNA ZROBIC SOBIE PRZEJSCIE NA ZAMIENNIK WTEDY JESTESMY PEWNI 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość ikswolwap

Witam!!! KamRut w temacie masz napisane ze jest to Almera z 2000r. N16 2,2 DITD...

Na 100% jest w nich przegub z taka iloscia zebow jak podalem 42, 35, 27.

Dzwonilem do serwisu to powiedzieli ze bedzie kosztowal od 1600 do 2000zł :/

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...