Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

instalka BRC


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam instalke BRC na blosie i przez kilka lat nie było z nią problemów więc teraz mam pierwszy denerwujący problem o tuż co chwile w czasie jazdy przygasa brak mocy i przerzuca na bęzyne a na niej jest oki jeśli zdarzy się to na wolnych obrotach to gaśnie :(:

 

nie ma w pobliżu serwisu BRC aby podpiąć się do kompa i sprawdzić więc szukam sam

 

1 wychodzi na to że może instalka gazu gubi prędkość obrotową i wywala na bp

2 gdzieś nie styka nie łączy ale gdzie sprawdzam i nic na razie nie znalazłem

3 czy wymiana aparatu zapłonowego na identyczy mogła to sprawić bo to jakby zaraz po tym się za czeło choć na nowym aparacie chodzi lepiej niż na poprzednim jak by lepszą iskre dawał :)

4 a może kable instalacji Lpg gdzieś są przetarte i musze dokładnie je sprawdzić

5 co jeszcze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś może płyn chłodniczy...wtedy może być instalacja zapowietrzona (reduktor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje jeszcze sprawdzić czy dobrze podłączony jest i czy styka przewód którym centralka czerpie informacje o prędkości obrotowej silnika, dokładnie chodzi o przewód który powinien być podłączony do minusa cewki zapłonowej, aparat był wymieniany może akurat styku mu brakuje

- sygnał RPM bo o ten chodzi w BRC Blitz jest koloru szarego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje jeszcze sprawdzić czy dobrze podłączony jest i czy styka przewód którym centralka czerpie informacje o prędkości obrotowej silnika, dokładnie chodzi o przewód który powinien być podłączony do minusa cewki zapłonowej, aparat był wymieniany może akurat styku mu brakuje

- sygnał RPM bo o ten chodzi w BRC Blitz jest koloru szarego

 

Posprawdzałem wszystkie wtyczki od gazu i poczyściłem styki co się dało i jest lepiej choć i tak dwa razy jeszcze przerzuciło

zobaczymy dalej jak będzie na razie jest oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...