Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamaskowanie lamp tylnych w P10


Gość vladimir_GT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vladimir_GT

Kolejny mój mega pomysł - chcę w jakiś sposób zmienić oblicze świateł tylnych w mojej P10 jako że są one rzeczą która w całym aucie mnie najbardziej drażni...

 

Zdobycie jakichkolwiek lamp na tył graniczy z cudem więc trzeba będzie samemu coś wymyślić - albo nakleić jakąś folię z dziurami :) albo pomalować ( bynajmniej nie na czarno ) albo nakładki z pleksy tylko skąd ?, albo sam już nie wiem co..

 

może macie jakieś pomysły jak to zrobić żeby lampy tylne wyglądały lepiej, nie ukrywam że zrobiłbym je pod kolor nadwozia... może ktoś coś widział takiego gdzieś to może podrzucić linki....

 

czekam na waszą opinię

vlad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vladimir_GT

no to brałem pod uwagę, ale szukam jakegoś rozwiązania bardziej wpływającego na stylistykę... czytaj pod kolor auta... np jakąś folię nakleić z otworami czy coś, ale nie wiem jeszcze na co sie zdecydować dlatego czekam aż ktoś pokaże cośkolwiek, bo może a nawet na pewno ktos przede mną już to robił więc chce porównać pare różnych stylizacji i wybrać te z najlepszym efektem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość szeyker89

A tak w ogóle to jakim rodzajem farby najlepiej malować lampy??? A i jeszcze jedno- maluje się je od środka tak ??? Chcę się tylko upewnić bo mam też zamiar pomalować tylko nie wiem czym i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość vladimir_GT

No ja osobiście z malowaniem lamp nie będę ryzykował bo w sytuacji typu upierdliwy policjat bądź stacja diagnostyczna, będzie problem no i do tego nie wiadomo czy da się to ściągnąć.. więc ja wolę folię...mam tylko problem czy brac białą czy czarną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lampy nakleic bialo/srebrne paski na cala szer lampy z odstepem 0,5 cm. z daleka fajnie to wyglada.

 

Ale raczej bym sie zastanawial nad lampami z konca serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja mam czarne lampy ..oklejane sa folia...No i wczoraj mnie misie zchaltowaly i byl problem..powiedzial ze sa zbyt mocno przyciemnione i ze musze je wymienic na jasniejsze ,albo na zwykle..inaczej przy nastepnym spotkaniu zabiera mi dowod...macie jakis pomysl na te lamp bo jak zerwe folie to auto straci na swym uroku.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

mozna kupic na allegro taki specjalny spray do przyciemniania światel

bardzo ładnie wyglada jak sie delikatnie , równo pokryje

daje ładny kolor (czarny , czerwony, biały...)

i co najwazniejsze nie przyciemnia swiatła lamp ;)

wyglada to jak lampy tylne w golfach 3

 

poszukaj :D naprawde warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

a może tak ? ;p swojego czasu tez zastanawialem sie co zrobic z tymi lampami wewnętrznymi.. te czerwono białe z nowszych modeli są fajne.. ale cena jak za złoto..

zrobilem cos takiego... capturewiz003.th.jpg

troche wiejsko ;p ale zawsze to jakoś inaczej.. ;)

Edytowane przez simonJVC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konepcja fajna z tym kolorem ale ta zaklejona lampa to tragedia. skoro już sie braleś za to to trzeba ją troche obniżyć, założyć odpowiednie felgi (17") i zmienic lampy bo czerwień ni jak pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szczerze panowie no zgadza się że te lampy z tyłu psują efekt ogólnie samochodu przód elegancko wyglądające lampy, tył wygląda no kijowo jak takie tandentne stare plastiki. Folia jakieś spreje kurde nie bardzo myśle dopiero tandeta jak już przydały by się szklane eleganckie lampy ale z tego co się orientuje wogóle chyba nie został wydane dla tego modelu samochodu , jeżeli chodzi o model Primery p10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...