Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

primera brak pradu


Gość kaskal

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie

mam zapytanko gdzie znajduje sie bezpiecznik/przekaznik odpowiadajacy za podawanie pradu od silnika do wnetrza auta??

 

[ Dodano: Wto 19 Lut, 2008 21:26 ]

ps.

przeprasiam od akumulatora(bo jedna wiazka idzie na rozrusznik i dalej a druga do wnetrza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

mam zapytanko gdzie znajduje sie bezpiecznik/przekaznik odpowiadajacy za podawanie pradu od silnika do wnetrza auta??

 

[ Dodano: Wto 19 Lut, 2008 21:26 ]

ps.

przeprasiam od akumulatora(bo jedna wiazka idzie na rozrusznik i dalej a druga do wnetrza)

 

Czytając Twojego posta nasunęła mi się jedna myśl, na czym polega brak prądu? Bo jeśli na tym, ze nic w środku nie dizała itp to może gdzieś ci się urwała masa która łączy akumulator z karoserią? To taka podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze jeszcze dokladniej sprawdzic ale gdy sie schylilem pod samochod to mase widzialem przytwierdzona;/ ale jeszcze raz dokladniej sprawdzic nie zaszkodzi:) jak juz powiedzialem wczesniej zrobilo sie to po zwarciu wiec mi osobiscie wydaje sie ze przyczyna powinna gdzies siedziec w bezpiecznikach badz przekaznikach ewentualnie moze w przewodach;/ bede szukac przeciez to nic nie kosztuje a tym bardziej nie boli:D

pozdrawiam:) i dzieki za odp - kazda przydatna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilo sie to po zwarciu

 

A może zwarłeś coś co nie miało bezpiecznika i coś się z aku stało? Podmieniałeś? Napięcie na mierniku może i ma ale wystarczy małe obciążenie i aku nie ma napięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec dzis jeszcze sprobuje na innym akumulatorze (moze sie uda:) )

 

[ Dodano: Pią 22 Lut, 2008 13:20 ]

przyczyna zdiagnozowana :)

glowny przewod pradowy idacy od akumulatora(gruby bialoniebieski) tuz przed bezpiecznikami pod maska z prawej strony rodzielal sie w wiazce natrzy i na tym laczeniu(bylo to zakitowane poprostu) sie rozlaczylo

ps chcialem tu pozdrowic wszystkich partaczy ktorzy grzebia i partola w taki sposob robote(przez co potem inni maja problem tak jak ja) :/ a wystarczylo poprostu kupic za 3zl kostke rozdzielajaca w elektrycznym - pozdro

 

[ Dodano: Pią 22 Lut, 2008 13:22 ]

sprawa zakonczona temat zamkniety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...