Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 SRi+GLOSNIKI


eszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie co najlepiej gra pod Alpine, pytam bo mam Helixy i jest ok,ale odseparowane zestawy bez wzmaka- no more power. Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helixy są dobre. Myślę że kupno lepszych będzie kosztowało sporo ponad 300zł, a od tej ceny zaczynają się jakieś warte zastanowienia wzmacniacze. Lepiej dodać mocy tym głośnikom nawet jakimś Magnatem czy Blaupunktem (klasa niższa - nie mówię że to super sprzęt, ale tani i firmowy) niż wydać kupę kasy na głośniki i dalej mieć około 15W RMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakimś Magnatem

 

Mysle ze to raczej by pogorszyło sprawe.

 

Obecnie sa 2 dobre elementy, Alpine i Helix, i jezeli dobierac do tego piec to tez z odpowiedzniej polki bo niestety wszystko bedzie grac tak jak najgorszy element. Wzmacniacz to nie tylko moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie propozycje, chcesz zmienic glosniki, dodac piec do tych co sa czy co :?:
tak chyba dodam wzmaka, by przód podciągnąć + sub, ale w sedanie będzie ciężko wyeksponować bas. Jeżeli wzmacniacz to audison, lub coś lepszego, co do suba to pewnie hertz,ale czekam na propozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sedanie będzie ciężko wyeksponować bas
e tam, ja nie narzekam ;) bass jest swietny w sedanie, akurat mnie sie podoba.

 

a co do suba o ile chcesz na takowego przeznaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer? wlasnie zaczynam sie czaicz na takowego ;) slyszalem ze rewelacyjny,szybki, precyzyjny i mocy nie brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer? wlasnie zaczynam sie czaicz na takowego ;) slyszalem ze rewelacyjny,szybki, precyzyjny i mocy nie brak ;)

 

Tamte to jeszcze chyba nie byly hammery ale byly niesamowite, mialem dwie 25tki w bass reflex, niesamowicie szybkie, gleboki, mieki bas, dostawaly 2x wiecej mocy niz powinny i nic im nie bylo przez pare lat. Jak sie dalo glosniej to nie bylo mozliwosci wysiedziec w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego wcale nie sa takie drogie , dosciu na allegro krzyczy za hammera 600zl + skrzynka

 

[ Dodano: Sob 23 Lut, 2008 16:08 ]

i do tego wcale nie sa takie drogie , dosciu na allegro krzyczy za hammera 600zl + skrzynka

 

gorzej ze wzmakiem, albo szykasz stabilnego do 1Ohma, albo 400W przy 4ohmach pieca. czyli jakies 800-1000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...