Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montowanie głośników z tyłu [Sunny 3d]


Gość Bastek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dosyć głupie pytanie...

 

Nie mam w Sunnym głośników z tyłu, a chciałbym takowe posiadać. :P Pytanie tylko GDZIE JE ZAMOTNOWAĆ?

 

Seryjnych maskownic nie ma, półka ma dosyć rozbudowany szkielet, "podtrzymywacze" półki są malutkie...

 

Gdzie Wy macie zamontowane głośniki?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podpowiedzieć Tobie tak: nie montuj z tyłu. Poczytałem m.in na naszym forum trochę o tym, głośnym przeciwnikiem był DJSzmer. Pomyślałem "co mi tu będzie gadał.." :) zamontowałem, i ....wymontowałem. Miał rację, z tyłu to kaszana, dźwięk jakby zniekształcony, nie rozchodzi się dobrze - przynajmniej takie moje subiektywne odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamontowane w tylnej polce eliptyczne 6*9, przekonstruowane wzocnienie polki i odlaczalna polke na polowce kostki iso. wychodze z zalozenia ze wozac zapasowke w bagazniku nie ma tam miejsca na jakikolwiek sub a przy 120 na godzine by zagluszyc halas auta trzeba na tyle poglosnic ze bez znaczenia jest jak budowana jest scena stereo....

 

zalezalo mi na glosnikach w polce by ja troche dociazyc bo podskakiwala na wybojach...ale niewiele to dalo...lekarstwem okazalo sie przesuniecie zamka klapy...jakbym byl o to madrzejszy zamontowalbym glosniki w tych nie ruchomych boczkach polki.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a przy 120 na godzine by zagluszyc halas auta trzeba na tyle poglosnic ze bez znaczenia jest jak budowana jest scena stereo....

 

Wystarczy przesiąść sie z żuka na nissana.

P10 Diesel i przy 140 slychac wszystko normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba_malpa

No ja zdecydowanie popieram, głośniki na półce to badziewie ale jesli niemasz gdzie ich da cto pozostaje półka, mam N15 Almere 3D i najlepiej by było gdyby mozna było z tyłu tam gdzie niema drzwi dac głośniki, tak jak z przodu są w drzwiach :) grało by najlepiej ale niemiałem wyjścia, zamontowałem na półce Blaupunkty 20cm i grają ładnie, niemam zastrzerzen, choć w boczkach z tyłu było by lepiej ;), Gdy subwoofer gra to tylna pułka skacze i to zniekształca dźwięk, wkońcu głośniki są tak ustawione że niegrają do Ciebie tylko w dach, głupota troszke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, jestem tylko człowiekiem ;)

nie musisz sie ze mną zgadzać ;]

 

Problem (a raczej nie problem :) ), że sie zgadzam, bo to co słychać z tyłu jest marne... szkoda kasy, to fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość seba_malpa

do DJSZMER: Hey, powiedz mi gdzie byś zamontował głośniki np w moim aucie czyli N15 Almera 3D z tyłu w boczkach niema nawet gdzie :(, mam w tylnej półce ale jestem ciekaw czy da się to zrobić inaczej ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba_malpa, majac takie wielkie drzwi, zamontowalbym wlasnie w drzwiach swietne 16tki, a slupkach rewelacyjne tweetery, zasilil bym to dobrej klasy wzmakiem, dokupil bym malego suba, co ze stajni IT, dalej... rozkoszowal bym sie dźwiękiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim aucie czyli N15 Almera 3D z tyłu w boczkach niema nawet gdzie :(

Pomijając wrażenia akustyczne itp to z tyłu sa fabryczne miejsca na 16``. Otwórz tylną klapę i po obu stronach w plastikach masz właśnie przygotowane miejsca montażowe do owych rozmiarów. u mnie są nawet kabelki podprowadzone więc u Ciebie na pewno też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...