Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Co może być przyczyną?


Gość SKjacek86H

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SKjacek86H

Od kilku tygodni mam problem z mocą w N16( z 2003r przebieg 112tyś)., tzn.max.obrotów 3000 a jazda z max. prędkością 90-100!!! kmh! na I,II i III biegu jeszcze jakoś "Ciągnie " do przodu ale na IV i V biegu niestety PORAŻKA!!! przepływomierz wymieniony,olej filtr oleju i powietrza, swiece odrazu wymienione po pierwszych objawach! jJeśli ktoś miał podobne objawy to PROSZĘ O RADE ! co może być przyczyna takiego zjawiska!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nic Ci nie wyje czy buczy, u mnie taka przypadlosc byla od czasu do czasu i okazalo sie prz jednym z "zanikow" mocy ze zapiekl sie klocek w jednym kole i taki opor stawial ze na IV i V nie bylo jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Świeci sie check engine? Ja musialem odlaczyc kostke od przepustnicy, przeczyscic styki i ponownie podpiac, pojechalem jeszcze na adaptacje. Musialem to zrobic poprzez kompa ponieważ sztuczki z gazem, sprzeglem nie pomaglay. Od momentu przeczyszczenia stykow jest spokojnie. Napisz czy pomoglo.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni mam problem z mocą w N16( z 2003r przebieg 112tyś)., tzn.max.obrotów 3000 a jazda z max. prędkością 90-100!!! kmh! na I,II i III biegu jeszcze jakoś "Ciągnie " do przodu ale na IV i V biegu niestety PORAŻKA!!! przepływomierz wymieniony,olej filtr oleju i powietrza, swiece odrazu wymienione po pierwszych objawach! jJeśli ktoś miał podobne objawy to PROSZĘ O RADE ! co może być przyczyna takiego zjawiska!!!

 

filtry wymienione, a paliwa też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sprawdzasz czujność. :D

 

Czujność jak czujność, ale kolega pisał:

"przepływomierz wymieniony,olej filtr oleju i powietrza, swiece odrazu wymienione po pierwszych objawach!"

dlatego się zastannawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...