Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fabryczne radio - Clarion Almera - Problem


Gość mio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

1. Mam taki problem, gdy podłączyłem radio fabryczne clariona do mego nissana almery rocznik 2001 (miałem radio wczesniej inne, i musiałem od nowa kable wpinać do kostki, gdyż ktoś po robił to na krótko - wpiołem 12V Battery, 12 V ACC, mase i głośniki - nie jestem pewien czy to dobrze wpiołem, korzystałem z schematów) właczam postojówki to pali mi się bezpiecznik od postojówek, gdy odłączam radio, wymianie bezpiecznik wszystko jest okej. Co to może być?

 

2. Niewiem od czego są dwa kable fioletowy i fioletowo różowy?

 

3. Mam problem też, gdyś wyskakuje mi napis SECURE i niewiem jak wpisac kod?

 

Z góry dziękuje.

 

[ Dodano: Sob 23 Lut, 2008 16:43 ]

Juz sobie poradziłem z tym problem. Więc było:

 

1. Przyczyną tego problemu było, że minus był połączony z światłami postojowymi. Pociągnąłem minus z zapalniczki i nie pali się już bezpiecznik.

 

2. kable fioletowy jest od IMMOBI, a fioletowo różowy to chyba od speed(ale tego nie jestem pewien więc nie podłączałem

 

3. Ten napis mi się pojawił dlatego, gdyż nie podłączyłem do radia tego IMMOBI, a to jest od NATS (to jest od systemu anty kradzieżowego, który jest połączony z imobilajzerem i sprawdza czy to radio jest od tego nissana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość digital121

Przyłączam się do pytania kolegi.... Jak wpisać kod? dokładnie co trzeba pokolei zrobić aby odblokować radio jeśli zna się kod.

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w sunnym problem bezpieczników jak radio zmienilem też wina kabelków była ,doprowadziłem do porządku seria prób i kilka spalonych bezpieczników :diabel2: ,radio kaseciak clarion leży w garażu jeśli ktoś chce mogę wysłać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...