Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Fotele z anglika


Melo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy da radę przelożyc fotele z anglika do naszej wersji tzn. siedzisko i oparcie z anglika a dół z szynami i pokrętłami ze starego fotela. Ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja sie podepne pod temat. jak wygląda sprawa bocznych poduch? obecnie są u mnie czy przekładając z anglika fotele z poduchami trzeba coś dodatkowo grzebać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz fotel z poducha i zakladasz tez fotel z pdoucha to wszystko jest p&p. Musisz pamietac zeby do tej operacji odpiac akumulator zeby komp nie wychwycil ze poduszka zostala odpieta. Jesli tego nie zrobisz zaswieci sie kontrolka srs. Co do samej zamiany to oczywiscie sens w tym jest, poniewaz wsadzamy niewysiedziany fotel pasazera. Ja tak zrobilem w swojej carismie i tam dalo sie sam fotel na szyny przelozyc. Pewnie w primerze jest tak samo ale to tylko moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W carismie nie sprawilo mi to zbyt wiele klopotu. Nie wiem jak to jest w primerze ale w carismie byly potrzebne torksy zeby to rozkrecic a te nie kazdy posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zamienić piankę pod siedziskiem zajęło mi to około 1h

Najlepiej jak wymontujesz fotel.

tapicerka siedziska jest naciągana przez kółka z drutu ( tak było u mnie) .

Jak wszystkie zdemontujesz , tapiecerka siedziska zejdzie. Ona jest w zszyta z górna częścią oparcia.

Żeby naciągnąć tapicerkę kup sobie opaski elektryczne, które zastąpią kółeczka druciane. Końcówki opasek uciąć , fotel wstawić a długie km w wygodzie. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema kolejne pytanie czy tylne oparcie z p11.144 bedzie pasowac do p11?

Jesli mam z tyłu kanapę z dwoma zagłówkami dostępne są dwa pasy trzypunktowe i jeden biodrowy to czy mogę zamienic na kanapę ktora ma trzy zagłówki i trzy trzypunktowe pasy bezpieczenstwa. Dzięki za odpowiedzi :)

Posiadam tylną kanapę z p11.144 i stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...