Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieczki Sereną


SFCTOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wróciłem z zimowych ferii , zrobiliśmy Sereną 800 km ze Szczecina przez Gorzów Wlkp , nowa obwodnica w Gorzowie jest super, przez A2 do Słupcy i dalej do Powidza nad Jeziorem Powidzkim, pustki w Powidzu aż miło , tylko moja córka 6 latka pytała sie dlaczego się nie może kąpać. Pokręciliśmy się po okolicy, i postanowiliśmy zwiedzić Wolsztyn i parowozownie , polecam ,po parwozowni chodzi się samemu, można wejśc gdzie się chce.Bardzo miła obsługa. Za 10 PLN wszedłem z czwórka dzieci ,kamerą i aparatem, filmowaliśmy i pstrykaliśmy fotki do woli. Na ten dystans wyszło mi około 67 litrów paliwa. Auto spisywało się bez zarzutu, oczywiście po powrocie myjnia, a w środku, gumy do żucia na tapicerce resztki z McDrive . rozlane soki, rozpacz. Nie wiem kiedy naucze moje dzieci nie świnić w aucie. Tylko mój najstarszy syn , był moim pilotem zostawił po sobie porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiliśmy zwiedzić Wolsztyn i parowozownie , polecam ,po parwozowni chodzi się samemu, można wejśc gdzie się chce.Bardzo miła obsługa. Za 10 PLN wszedłem z czwórka dzieci ,kamerą i aparatem, filmowaliśmy i pstrykaliśmy fotki do woli
Wolsztyn wita! Trzeba było dać znać to byśmy mały spot zrobili. W Wolsztynie wszyscy są mile widziani (oprócz tych z BMW i VW ;) ). Może mnie widziałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej Hugo ostatnio była impreza Wolsztyn pełną parą jak będzie pokaz parowozów to daj cynk, jedziemy jak w dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hugo ostatnio była impreza Wolsztyn pełną parą jak będzie pokaz parowozów to daj cynk, jedziemy jak w dym.
Tak była wielka impreza w parowozowni. Ja nie byłem, bo mnie pociągi w ogóle nie interesują :) . Jednak jak następnym razem coś się będzie działo to dam Ci znać i możemy się spotkać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No panowie Właśnie jade trasą Konin - Warszawa na zegarah 150 a serenka spala tylko 11 litrów gazu bajka nie wiem jak to się dzieje ale żyć nie umierać. Poza tym Imprezka konkurs Lotów RedBull super. Szkoda że nikt z forumowiczów nie odezwał się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QXs ma racje bo nawet jak się nie przychodzi to się powinno powiedzieć ,szykuje się żarcie dla gości a nikt nawet nie zadzwoni i nie powie że piesek ma sraczke i nici ze spotkania , już to kilka razy przerabiałem. Śmierdząca póżniej się robi atmosfera. I to najprostszy sposób na koniec znajomości. W ostatnią niedziele miałem pusto w baku i opary na koncie po dwóch komuniach w maju.

 

[ Dodano: Nie 13 Lip, 2008 19:34 ]

Dziś ze Szczecina wybrałem się do Chojny przez Gryfino, jeżeli ktoś z Was pamięta to kościół mariacki w Chojnie po wojnie stał w ruinie do lat 90-tych kiedy niemcy w końcu uratowali przed kompletną ruiną. Potrzeba było zmian politycznych by uratować ten zabytek. Z Chojny przez Myślibórz wróciliśmy do Szczecina. Kiepska pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A moja Sarna pasła się przez tydzień na parkingu, więc dziś pojechaliśmy do Łukęcina na plaże. Ale pogoda siadła, tylko moim dzieciakom bez różnicy sidziały 6 godzin w wodzie. A Sarnie potrzeba serwisu klimatyacji to chyba ten tygodniowy wypas jej zaszkodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...