Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pioneer keh-7600 instrukcja obsługi


Gość personalny1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość personalny1

Witam,

Odziedziczyłem razem z moją primerą radyjko PIONEER KEH-7600. Poszukuję instrukcji obsługi do tego modelu a przynajmniej informacji czy można podłączyć do niego zewnętrzne źródło dźwięku przez wejście do zmieniarki. To znaczy fizycznie jest to jak najbardziej możliwe ale nie potrafię przestawić radia w tryb AUX i nie wiem czy na pewno jest taka możliwość. Dodam że instrukcji nie ma na stronach pioneera ani na elektroda.pl

Będę wdzięczny za taką informację, ponieważ radio gra bardzo fajnie i nie chcę się go pozbywać, ale swojej muzyki bym posłuchał :zly2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączonym radiu naciśnij i przytrzymaj przycisk "FUNC". powinno włączyć sie menu z kilkoma ustawieniami miedzy innymi:

- ON/OFF AUX

- zmiana koloru podświetlania

- zmiana parametrów subwoofera

itp.

 

Co prawda ja mam inny model ale myślę że jest tak samo w Pioneerach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Zwierzak78
Dzięki wielkie, zadziałało

pytanko czy w tym modelu mozna podlaczyc zewneczne zrodlo dzwieku ale nie przez wejscie do zmieniarki tylko przez ktores z cinczy (bo kabelek do zmieniarki mi sie zapodzial) slyszalem ze niby przez wyjscie subbwoofera ale nie wydaje mi sie to logiczne ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...