Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] nejadze mi nastartovacz


Gość f-it

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj, klubowicie z PL.

Moja Almerka-2,2tDi byla v noci na -20 stopni mrozu, nastepnie jechalem cca250 km a ona mi po droze po zmiene begow, naprzyklad z "4" do "3" jakoby podskoczila, jak kdyby bylo niedobre palivo, ale ja tankowalem na Shell, to ok..kdy vypinam auto a nastepnie startuje po 15min auto nejdzie nastartovacz...?co moze byc v tym?moze byla voda vo filtre ON-naftowym, alebo co?

thanx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dopadło Cie to co nazywa sie sennym koszmarem właścicieli aut z pompami wtryskowymi boscha.....? oby nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to rozrusznik silnikiem kręci tylko auto nie zapala po dłuższym postoju, tak? A jak próbujesz chwile po zgaszeniu zapalić silnik to jest OK? Może być tak, że zapowietrza się układ zasilający w paliwo (rozszczelnił sie, dostaje sie powietrze a paliwo ucieka do zbiornika). Spróbuj podpompować paliwo na filtrze (powinna byc na filtrze specjalna pompka do tego celu). Jeśli po podpompowaniu (aż pompka na filtrze zrobi się twarda) zapali to znaczy, ze jest to o czym mówię. Miałem u siebie coś takiego, przyczyną był pęknięty któryś z węży.

Mam nadzieję, ze napisałem zrozumiale ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...