Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Maximy na zlocie w Borsku !!!


Szalony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noooo Maxymalni, czas zrobic jakies rozeznanie, ile Maximek bedzie na ZLOCIE w Borsku. Szczegolowe dane w linku. Link

 

W zeszlym roku bylo 6 sztuk, z tego co pamietam, oraz jeden byly posiadacz Maximki- Butryn. Od zeszlego zlotu 2007, wstapilo do klubu sporo Maximek, wiec mam nadzieje, ze w tym roku bedzie liczba dwucyfrowa ;)

Zrobie liste chetnych, wiec prosze o zglaszanie.

 

1. jaca V6

2. Szalony

3. GRZECHu

4. Bushman

5. Butryn ( bez maximy ;) )

6. Piotrek_czersk

7. tjnallpu

8. psubrat

9. keller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_czersk

mimo ze jestem nowy to napewno wpadne na ten zlot, mam bardzo blisko wiec przyjade na 100% tylko powiedzcie kiedy i jesli mozna to prosze mnie zapisac na liste chetnych :):) Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No marne szanse... Przy wielkim szczęściu, na godzinę :/ .

 

dobra i godzina ;) ale jak bedziesz mogl na dluzej to bedzie milo :)

 

Cos narazie widze, ze zamiast nas wiecej, to bedzie mniej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. jaca V6

2. Szalony

3. GRZECHu

4. Bushman

5. Butryn ( bez maximy ;) )

6. Piotrek_czersk

7. tjnallpu

8. psubrat

 

no no, rosniemy w sile :) moze jakies klubowe koszulki? "V6 Team" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej Maximalni ;) dopisze sie ktoś jeszcze ? W tym roku powinno być więcej Maxim niż w roku ubiegłym, także posać kto jeszcze jedzie, Szalony nie zapomnij sprzętu do zdjeć :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalony nie zapomnij sprzętu do zdjeć :diabel2:

 

Hehe......... qrde powiem Ci szczerze, ze w niedziele wlozylem fillmy do torby z aparatem ;) bedzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos jeszcz pojedzie to Szalony w nagrode da postrzelac z pistoletu (np do pomidora) ;)

 

hehe...ciekawe czy ktos sie skusi ? :)

 

P.S Bushman.... w jakim domku bedziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja maxi zostala oszpecona dzis przez blondyne z yarisa, duze podziekowania dla policji ktora bardzo mi pomogla w "zmuszeniu" jej do przyznania sie bo zglosilem fakt 9 h po zdarzeniu (zauwazylem wychodzac z pracy) nie majac swiadkow a jedyne co "mialem" to 4cm zadrapanie na yarisie, ale dzieki policji pani sie w koncy zgodzila dogadac mimo to ze sie nie przyznala do ostatniej chwili... no i drzwi mam do wymiany :( przez co nie bedzie sie maxi prezentowala idealnie :( a mialo byc tak pieknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu to przykra sprawa ale pociesze Cie bo ja mam oba zderzaki polamane jeszcze za czasow bylego wlasciciela a narazie nie mam kaski zeby je zrobic :(

 

narazie pozbylem sie najwazniejszego - rdzy na lewym nadkolu, szpecila strasznie auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...