Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Gasnie


Gość sart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem, gdy zapalam silnik na sprzegle i bez gazu od razu gasnie,

niezaleznie od tego czy silnik jest zimny czy cieply. Wystarczy ze w trakcie zapalania dodam troszeczke gazu silnk ladnie zapala. Dodatkowo zaobserwowalem, ze w trakcie jazdy gdy wcisne sprzeglo to obroty spadaja praktycznie do zera i dopiero po chwili ustawiaja sie na swoim poziomie. Zaznaczam, ze nie wystepuje samoistne falowanie obrotow np gdy samochod stoi na czerwonym swietle.

Wiem, ze po opisie to jak wrozenie z fusow ;-) w tym tygodniu jade do serwisu, maja tam auto podlaczyc do komputera. Zastanawiam sie tylko na co zwrocic uwage w serwisie ?

 

[ Dodano: Pon 25 Lut, 2008 11:55 ]

No to sobie sam odpowiem :P

Bylem w serwisie i wystarczyla tylko regulacja składu mieszanki w komuterze.

Hm zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego w aucie produkowanym w XXI wieku trzeba regulowac sklad mieszanki ????? :zdziw:

Troszke sie podlamalem to nawet moj polonez z '95 roku mial automatyczny dobor mieszanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cię martwić ale zobaczz czy teraz nie będziesz miał trochę większego spalania bo takie zachowanie może oznaczać że powoli przeplywomierz juz siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cię martwić ale zobaczz czy teraz nie będziesz miał trochę większego spalania bo takie zachowanie może oznaczać że powoli przeplywomierz juz siada.

 

Czlowiek z serwisu twierdzil ze to jest normalna regulacja co przeglad :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie człowiek z serwisu to idiota jak może być to normalne moja alma ma 140 tys przejechane i jakoś jeszcze się jej nie zdarzyło źle dobrać mieszanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z obrotami i gasniecie nasililo sie po wymianie filtru powietrza

Wczesniej zapalal za pierwszym razem.

Być może przepływka zwiększała już ilość podawanego powietrza ale brudny filtr temu zapobiegał bo tamował przepływ powietrza.

 

[ Dodano: Wto 26 Lut, 2008 13:26 ]

Jak spalanie dalej masz w normie to sie tym nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...