Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Filtr paliwa


Gość serleon

Rekomendowane odpowiedzi

Filtr paliwa masz na ścianie grodziowej od strony kierowcy (taka srebrna "puszka") widoczna na pierwszy rzut oka :)

 

filtrtp1.jpg

 

 

co do wymiany odkręcasz dwie opaski metalowe i ściągasz przewody paliwowe tylko zabezpiecz je przed wyciekaniem paliwa!.......skręć porządnie i nie załóż odwrotnie filtra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cybantem skrec, a najlepiej odkrec stary filtr i dopiero odkrecaj przewody.

Odrazu wkrecajac do nowego filtra.

Kilka mililtrow benzyny jak kapnie to nie zbiedniejesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

[ Dodano: Nie 24 Lut, 2008 23:39 ]

Jakiej firmy najlepiej kupić, czy jest jakieś wybór?

 

[ Dodano: Pon 25 Lut, 2008 19:43 ]

Jakiej firmy kopić czy to ma znaczenie, ceny zaczynają sie od 12 zł do 50zł?

Chce jutro zmienić - ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belzebub

Pojedz do sklepu (normalnego) i weź jakikolwiek filtr japoński dedykowany do tego auta -rozmiar puszeczki moze troche się różnić -ale nie będzie miało to żadnego znaczenia (no chyba że koleś będzie Ci wpychał filtr od ciężarówki ;) ). Filtrona nie polecam -ogólnie unikam bo japońskie są 5zł droższe a o wiele efektywniejsze (patrz temat z filtrem oleju -z Filtronem kontrolka oleju pali sie dobre 5sek. po starcie maszyny, gdzie przy japońskim gaśnie "od razu"). Ktos mi mówił że dobre są filtry z przeźroczystymi obudowami -jest tam taka mini-łopatka co niby miesza jeszcze te paliwo -ale są one znacznie drozsze i nie wiem czy takie mieszanie to nie pic na wode... Pozdrawiam (PS. za mój japoński zapłaciłem 22zł (w małym mieście -wiec w normalnym będize nawet tańsze) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...